Віктор Вацко: «Після Довбика, Ванат - найкращий форвард в Україні»

Динамо Київ 28 Листопада, 21:28 729
Віктор Вацко: «Після Довбика, Ванат - найкращий форвард в Україні»
Журналіст Віктор Вацко в ефірі своєї авторської програми оцінив прогрес форварда «біло-синіх» Владислава Ваната.
— Для мене відкриттям цього сезону став Владислав Ванат, який виграв конкуренцію у Артема Бєсєдін - гравця збірної України, на секундочку. Після Довбика, Ванат - найкращий форвад в Україні. В матчі проти «Металіста-1925» він мені дуже сподобався.

Це форвард, від якого дійсно йде небезпека і гострота. Ще в першому таймі двох центральних захисників він посадив на жовті картки. Він динамічний, різкий, цікаво підігрує. Потім читаю пресконференцію Мірчі Луческу. Він глиба і авторитет, але те, що в Бєсєідна сильна сторона швидкість і вміння використовувати вільні зони... Коли ви останній раз бачили, що він за спини захисникам відкривався? Все в боротьбу і недодачу. Вболівальники киян крізь сльози сміялися, що на вістрі атак грає опорний півзахисник. Ванат - так. Він швидкісний нападаючий і виконую дуже багато роботи за спиною захисників.

Знову ж таки, якщо вже Ванату складно входити в комбінацію із півзахисниками.. Подивіться на взаємодію Ваната і Буяльського, Ваната і Циганкова... Подивився цифри Владислава. Він відіграв тайм. Чому Луческу його замінив - я не знаю. За тайм у Ваната 42 дії - 50% з них успішні. Це дуже хороші показники. В Бєсєдіна стільки за матч немає. 93% його пасів точні, одна ключова передача, три під удар, 5 спроб дриблінгу і три з них вдалі. Це найкращий показник у команді. В нього два удари і один в площину. Всього 5 втрат м'яча. Що тут не так? На мій погляд те, як Ванат прогресує, заслуговує, щоб його відзначити. Більше того, це молодий футболіст, який буде працювати і надалі, якщо буде знаходити стимули. Такі слова, які говорив Луческу на післяматчевій пресконференції навряд-чи будуть стимулювати.

«Динамо» проти «Металіста-1925» провело хороший матч, але єдине - не пощастило з реалізацією. Єдиний, хто випав - Кабаєв. Знову він виглядає непереконливо, не гостро з точки зору атакувальної роботи. Від нього немає гостроти.