Євро - Кваліфікація 29 Листопада, 22:08 19278
США виграли битву з Іраном, а Англія розбила Уельс - відомі перші дві пари 1/8 фіналу ЧС-2022 | 19-27
У вівторок, 29 листопада, було зіграно матчі 3-го туру ЧС-2022 в групі В.

На 38-ій хвилині матчу Іран - США відзначився Пулішич, який ціною травми заніс м'яч у ворота суперника після пасу головою від Деста. Цей гол став вирішальним у матчі. Незважаючи на всі намагання, іранці так і не змогли вразити ворота суперників. Поразка в матчі стала вильотом для Ірану із ЧС-2022 - іранці мали 3 очки в активі.

Іран - США: 0:1

• Голи: Пулішич, 38

Іран: Бейранванд — Резаеян, Маджид Хоссейні, Пураліганджі, Мохаммаді — Нуроллахі, Езатолагі, Хаджсафі — Голізадех, Азмун, Таремі.

Запасні: Ніазманд, Абедзаде, Хуссейн Хоссейні, Мохаррамі, Халілзадех, Ансаріфард, Амірі, Канаані, Годдос, Чешмі, Торабі, Карімі, Джалалі.

США: Тернер — Дест, Картер-Вікерс, Рім, Робінсон — Маккенні, Адамс, Муса — Веа, Саргент, Пулішич.

Запасні: Хорват, Джонсон, Циммерман, Рейна, Феррейра, Ааронсон, де ла Торре, Лонг, Морріс, Ролдан, Ш. Мур, Райт, Єдлін, Перрі-Акоста, Райт, Скаллі.

****

Наступна пара Уельс та Англія в першому таймі обійшлася без забитих м'ячів, але вже на старті другого тайму Англія двічі розписалася у воротах суперника. Спочатку блискучий простріл Рашфорда залетів у дальній кут на 50-ій хвилини, а вже на 51-ій Уельс шокував Фоден - англійці скористалися помилкою під час розіграшу. 0:2

В другому таймі на 68-ій хвилині Рашфорд оформив дубль - третій гол англійців став крапкою у матчі, забезпечивши їм перемогу у групі В. Уельс завершив виступи із одним пунктом в активі.

Уельс - Аншлія: 0:3

• Голи: Рашфорд, 50, 68, Фоден, 51

Уельс: Геннессі — Н. Вілліамс, Мефам, Родон, Б. Девіс — Ампаду, Аллен — Бейл, Ремзі, Джеймс — К. Мур.

Запасні: А. Девіс, Гюнтер, Вілсон, Джонсон, Робертс, Моррелл, Лок’єр, Дж. Вілліамс, Гарріс, Томас, Левітт, Кабанго, Колвілл, Сміт.

Англія: Пікфорд — Вокер, Стоунз, Магвайр, Шоу — Райс, Гендерсон — Рашфорд, Беллінгем, Фоден — Кейн.

Запасні: Поуп, Рамсдейл, Гріліш, Стерлінг, Тріпп’єр, Філліпс, Даєр, Коуді, Сака, Александер-Арнольд, Маунт, Вілсон, Меддісон, Галлагер.