Динамо Київ 30 Листопада, 15:18 933
Курйозний гол Ваната та ювілейне взяття воріт від Буяльського - голи першого тайму в матчі «Динамо» - «Металіст» | 19-27
У середу, 30 листопада, відбувається перенесений матч 8-го туру чемпіонату України з футболу між київським «Динамо» та харківським «Металістом».

На 20-й хвилині рахунок у цій зустрічі відкрив Віталій Буяльський, який реалізував штрафний удар.

Слід зазначити, що у цьому епізоді не найкраще зіграв і воротар харківського клубу Орест Костик, який спочатку зробив рух в інший бік.

Для Буяльського це десятий гол в УПЛ цього сезону.

На 29-й хвилині рахунок подвоїв Владислав Ванат. Захисник харків'ян Єгор Клименчук намагався вибити м'яч після навісу до штрафного майданчика, але влучив у ногу нападнику столичного клубу.

Для Ваната це п'ятий гол в УПЛ у цьому сезоні.