Експрес-аналіз матчу «Динамо» - «Металіст»

Динамо Київ 30 Листопада, 16:30 803
Експрес-аналіз матчу «Динамо» - «Металіст» | 19-27 Фото: ФК Динамо
У рамках перенесеного матчу 8-го туру VBET Ліги київське «Динамо» вдома приймало харківський «Металіст». Це був заключний поєдинок киян у першій половині сезону.

Фінальний свисток Олександра Шандора зафіксував перемогу команди Луческу з рахунком 3:0.

Кияни йдуть на зимову перерву на «бронзовому» місці, відстаючи від «Дніпра-1» на 5 очок. «Металіст» завершує осінню частину чемпіонату на 10-й сходинці. Від зони перехідних матчів харків'ян віддаляють лише три пункти.

Блогер Михайло Смоловий про матч:

Стисло після першого тайму (рахунок 2:0):
  • матч з 1925 тривав, той самий стадіон, та сама форма суперника, та майже та сама назва
  • Вівчаренко не віддав Буяльському, а влупив «кудись»; Вітя не зупинив розкішний пас Лонвейка; тож рятував усіх бездоганним виконанням Буяльський
  • як і буває в таких матчах зазвичай, суперник навіть і не думав атакувати, а якщо думки з’являлися, то тиск киян змушував дуже швидко м’яч втрачати
  • гол Ваната (в стилі Бєсєдіна відскочило) хороша ілюстрація атакувальної гри Динамо восени, така сама невпевнена та кострубата - прагнуть одного, а виходить щось зовсім інше
  • хочте сперечайтеся, але топ-момент Лонвейка з ударом та раніше пасом на Циганкова - це все одно краще, ніж дефолтний перф Кабаєва; Лонні схоже за короткий час краще зрозумів чого від нього прагнуть, ніж Владислав за довший
Курйозний гол Ваната та ювілейне взяття воріт від Буяльського - голи першого тайму в матчі «Динамо» - «Металіст»
Стисло після другого тайму (загальний рахунок 3:0):
  • на другий тайм частина гравців вийшла вже у ластах та водолазних масках
  • до деякою пори з валізами в руках гра киянам давалася, вони її цілком контролювали, але десь з ~70‘ хвилини Металіст змусив тремтіти двері у моїй вітальні знову
  • і хз чим би для дверей закінчився рік, але Кендзьора підвів масну риску під своєю кар’єрою в Динамо (існує така ймовірність), неймовірно симпатичний тривалий розіграш м’яча закінчився геніальною наскрізною передачею Циганкова з подальшим ударом під стійку; на помилку Бущана під час короткого розіграшу вже й не реагував
  • гра довела те, про що говорив/писав раніше, причини такого відставання від Дніпра-1/Шахтаря лише на ~30% виключно ігрові, набагато більше в невдачах в УПЛ морально-психологічних факторів, і аж ніяк не фізичних через не дуже зручну єврокубкову логістику