«Зоря» не змогла наздогнати «Динамо» - осічка луганців у матчі з «Колосом»

Динамо Київ 1 Грудня, 16:45 842
«Зоря» не змогла наздогнати «Динамо» - осічка луганців у матчі з «Колосом» | 19-27
Матч переривався через повітряну тривогу та проблеми з електрикою.

Поки найкращі збірні світу рубаються на ЧС, УПЛ підтягувати хвости.

Так, у перший день зими «Зоря» та «Колос» грали перенесений матч 7-го туру. Спочатку поєдинок мав пройти в жовтні, але через загрозу терористичної атаки з боку РФ його відклали на пізніший термін.

І ось, 1 грудня, трохи підморожений стадіон «Динамо» Лобановського. «Зоря» входила в матч в умовах номінального фаворита, і явно за підсумками поєдинку мала намір зрівнятися за очками з «Динамо» та «Шахтарем».

«Колос» - в умовній у групі переслідувачів лідерів - перед звітним матчем, також не вважався простим суперником, тим більше, що ковалівці минулого туру таки перервали невдалу серію, обігравши «Львів».

Оскільки погода відповідала, почали команди досить активно – бігали старанно та розмашисто.

«Зоря» спочатку прихопила ініціативу, і почала намагатися шукати ключі до воріт суперника у традиційному українському стилі (ну, чи класичному британському): фланги, кроси, простріли.

Досить часто навіси на Русина проходили, але Назарій хоч і виграв пару разів повітря – пробивав несильно та неточно.

А ось «Колос» забив уже на 10-й хвилині. Забив просто і водночас красиво. Золотов жбурнув аут у штрафний майданчик, Безбородько скинув (чи просто вдав, що скинув) головою, і Болбат у падінні, боковими ножицями дав у ворота. Той не частий випадок, коли сталося і ефектно, і ефективно.

Втім, і «Зоря» відігралася досить швидко. За 10 хвилин наварили Волинець із Золотовим. Перший потрапив під пресинг та віддав поперек на другого. Захисник виносив так, що влучив у когось із луганців - м'яч знову повернувся до штрафного майданчика до Мишньова, якого голкіпер вимушено збивав. Ідеальний пенальті Булеци, та рахунок 1:1 вже на 20-й хвилині.

Залишок тайму пройшов відносно спокійно (один класний шанс мав Кирюханцев, удар якого потягнув Волинець), а ось старт другої половини знову залишився за «Колосом». І знову все гранично просто: навіс Богданова з кутового, Чоботенко перевисів Імерекова і без шансів для Мацапури головою переправив у сітку – 1:2.

Ну а на 60-й хвилині матчу по всій території України було оголошено повітряну тривогу, яка тривала півтори години. Навіть попри розминку після неї гості вийшли на півгодини, що залишилися, не увімкнувшись у матч одразу, за що й поплатилися. Здавалося, ще одна банальна атака «Зорі» стала результативною: силовий простріл на дальню штангу, у Кирюханцева був час і обробити, і пробити.

За нічийного рахунку «Колос» трішки відсунув гру від своїх воріт, але послуги Мацапури номінальним господарям все одно були не потрібні. Весь футбол йшов або в середині поля, або біля штрафного Волинця.

За десять хвилин, які залишилися, командам ще раз довелося зробити паузу. Але тепер завадила грати не повітряна тривога, а проблеми з електрикою. Втім, генератори все ж допомогли дограти.

«Зоря» не виграла та не наздогнала «Шахтар» з «Динамо». «Колос» двічі вів в рахунку, проте може бути собою задоволеним, адже зумів зупинити номінального фаворита.