Євро - Кваліфікація 2 Грудня, 08:51 981
​З'явилася графіка проекції м'яча на лінії перед переможним голом Японії у матчі з Іспанією | 19-27
1 грудня у Досі відбувся матч 3-го туру групового етапу чемпіонату світу у групі Е, в якому збірна Японії обіграла збірну Іспанії з рахунком 2:1.

Другий гол збірної Японії викликав підвищену увагу та вийшов спірним. Каору Мітома віддав гольову передачу на Ао Танаку, але дістав м'яч, коли той, можливо, перетнув лінію поля. Арбітр після перегляду VAR визнав гол легітимним. При цьому повтори під час трансляції не переконали багатьох уболівальників.

Після гри в ефірі телеканалу BeIN Sports було показано тривимірну графіку епізоду. На стоп-кадрі продемонстровано, що проекція м'яча торкалася лінії, що підтверджує правомірність ухвалення рішення арбітром.

Нагадаємо, японці поступалися іспанцям з 11-ї хвилини, коли Альваро Мората забив з передачі Сесара Аспілікуети, але на початку другого тайму зрівняли рахунок (на 48-й хвилині відзначився Ріцу Доан), а потім і вийшли вперед. У підсумку гол Танакі вивів команду до 1/8 фіналу з першого місця на хорватів, а Іспанія завершила виступи у групі другої та у плей-офф зустрінеться з Марокко.