Євро - Кваліфікація 2 Грудня, 13:45 316
«Хотіли б встановити новий рекорд»: наставник Японії – про перемогу над Іспанією, скандальний гол і нову ціль на ЧС-2022  | 19-27
Головний тренер збірної Японії Хаджиме Моріясу прокоментував перемогу над Іспанією (2:1), завдяки якій його команда виграла групу Е на ЧС-2022.
«Дякую всім нашим вболівальникам, народу Японії, за підтримку. Завдяки їм ми змогли перемогти у цьому складному матчі. Я щасливий, що зміг подарувати перемогу всім. Тепер ми маємо нову ціль – чвертьфінал.

Гравці показують нам інший і новий погляд на те, як боротися на світовій арені, і ми хотіли б встановити новий рекорд своєї збірної, пройшовши до чвертьфіналу чемпіонату світу або навіть далі.

Чи вийшов м'яч за лінію? Зараз існують розвинені технології. Якби м'яч справді був за полем повністю, призначили б удар від воріт. Але суддя вирішив зарахувати цей гол, і ми поважаємо це рішення. Ми прийняли б будь-яке рішення, але так вийшло, що гол таки зарахували», – наводить слова Моріясу офіційний сайт FIFA.