Луїс Енріке після фіаско на ЧС-2022 змінив вид спорту та критично висловився про учасників півфіналу

Чемпіонат Світу 2022 13 Грудня, 11:12 160
Луїс Енріке після фіаско на ЧС-2022 змінив вид спорту та критично висловився про учасників півфіналу
Колишній наставник збірної Іспанії Луїс Енріке хоче повернутися в клубний футбол. На ЧС-2022 його команда зупинилася в 1/8 фіналу, поступившись Марокко.
«Те, що пробуджує чемпіонат світу, повітря, яким дихають, це унікальна річ. Футбол – це вид спорту, в якому може перемогти команда, яка не атакує. Це не випадок Марокко, яке мало свої шанси. У нас була дуже молода команда протягом чотирьох років, яка потрапила на чемпіонат світу, і я відчуваю, що ми втратили дуже гарну нагоду.

Дивлюся на півфіналістів і не бачу нікого кращого за нас. Думаю, що ми втратили чудову нагоду на цьому турнірі. За винятком тих 12 хвилин з Японією на початку другого тайму, я думаю, ми показували гарний рівень, а потім з Марокко ми мали труднощі. Я несу максимальну відповідальність за результат і сприйматиму те, що відбувається, позитивно.

Я хочу тренувати, бачу, що горю бажанням очолити клуб і мати можливість більш тонко та точно розвивати те, що мені не вдалося під час роботи у збірній. Цей етап закінчився, і я, звичайно, чекатиму наступного сезону. Можу повідомити вам, що сьогодні вранці мені оголосили про реєстрацію на турнір з перегонів, і я їду на них разом зі своїм братом», – цитує Енріке Мarca.