Тренерському штабу збірної України U-21 вдвічі знизили зарплатню попри вихід на Євро-2023

Футбол України 13 Грудня, 11:14 267
Тренерському штабу збірної України U-21 вдвічі знизили зарплатню попри вихід на Євро-2023
Журналіст і коментатор Віктор Вацко повідомив про зменшення зарплати тренерському штабу молодіжної збірної України.
«Тренерському штабу молодіжної збірної України з квітня 2022 року порізали зарплату на 50 відсотків. При цьому від цієї суми знімали ще 30 відсотків на час, коли команда не збирається на підготовку до матчів.

Я так розумію, в нашій федерації вважають, що якщо немає матчів,то люди роботу не виконують. Скаутинг сам себе буде виконувати, перегляд футболістів, комунікація з ними самі себе будуть виконувати. За це платити не потрібно.

Ті люди, які, в принципі, і є футболом – тренери, адміністратори, персонал команди – їм все порізали. На них економлять, кажуть «у нас війна, тяжка ситуація, треба економити». А ті, хто сидять у кабінетах і нахр*н не потрібні, якби не було футболу взагалі, отримують десятки мільйонів гривень зарплатні окладу плюс 100% премії. За які заслуги, я навіть не питаю.

Чому фінансове благополуччя чиновників УАФ, які незрозуміло чим займаються і незрозуміло, навіщо їх так багато, на першому місці?» – розповів Вацко в ефірі Вацко on air.

На цей момент головним тренером молодіжної збірної України є Руслан Ротань. Під його керівництвом команда вийшла у фінальну частину чемпіонату Європи.