Арабська преса вимагає відставки Реброва з посади наставника «Аль-Айна»

Збірна України 13 Грудня, 14:15 901
Арабська преса вимагає відставки Реброва з посади наставника «Аль-Айна»
У понеділок, 12 грудня, відбувся матч 1/4 фіналу Кубка ліги ОАЕ між «Аль-Айном», який тренує українець Сергій Ребров, та ФК «Аль-Вахда». Гра завершилася нічиєю з рахунком 0:0.

Це настільки розлютило арабську пресу, що дехто з медійників навіть почав вимагати відставки головного тренера. Найрадикальніше висловився спортивний журналіст Мохаммед Хамад.

«Футбольна команда має посилитися щонайменше трьома легіонерами, на яких будуватиметься гра команди, та коучем. При всій повазі до тренерського штабу, але те, що ми побачили, було технічним фарсом у повному розумінні цього слова. Неймовірно, що клуб такого масштабу як Аль-Айн не може правильно розпоряджатися м'ячем і діє настільки хаотично!», – наводить слова Хамада Sport.ua.

Нагадаємо, за Аль-Айн виступає Андрій Ярмоленко. Він вийшов на кубковий поєдинок у стартовому складі, але на 76-ій хвилині Ребров замінив співвітчизника. Результативними діями Ярмоленко не відзначився.

Додамо: останні кілька місяців ширяться чутки, що наступного року Сергію Станіславовичу можуть запропонувати очолити збірну України.