Зарплата головного арбітра за ЧС-2022 може становити 300 тисяч доларів

Чемпіонат Світу 2022 14 Грудня, 17:58 162
Зарплата головного арбітра за ЧС-2022 може становити 300 тисяч доларів
Стали відомі зарплатні відомості на ЧС-2022 для суддівських бригад.

Кожен рефері зустрічі отримав перед стартом світової першості по 70 тисяч доларів, а помічники арбітра – по 25 тисяч доларів. Зазначимо, що ФІФА це перший досвід оплати арбітражу за роботу на ЧС.

При цьому суми, які офіційний представник матчу заробляє в ході однієї гри, перевищують суми за матчі Ліги чемпіонів щонайменше втричі.

Даніеле Орсато

Найбільшу заробітну плату може отримати головний арбітр, який обслуговував як матчі групового етапу, так і зустрічі плей-офф, включаючи фінал. Максимальна заробітна плата рефері може становити (за всі ігри) 300 тисяч доларів. Один матч у груповому етапі “оцінюється” у три тисячі доларів, проте у плей-офф сума зростає до 10 тисяч.

Два помічники арбітра, а також резервний рефері отримують однакові суми. За матч у групі – 2,5 тисячі доларів, за плей-офф сума складає п’ять тисяч. Таким чином, найбільша сума за участь на ЧС може становити 150 тисяч доларів.

Окремо оплачується робота на системі VAR. Відеопомічники за кожну гру отримують по три тисячі доларів, а у плей-офф заробітна плата на VAR складає п’ять тисяч доларів. Таким чином, за ЧС можна заробити близько 175 тисяч доларів.

У Катарі вже визначено одного фіналіста – Аргентину. У матчі за третє місце зіграє Хорватія. Їхні суперники у двох останніх матчах світової першості-2022 визначаться після півфінального протистояння між Марокко та Францією.