Євро - Кваліфікація 14 Грудня, 22:55 6372
Франція завдяки голам Ернандеса та Муані обігрує сенсаційну збірну Марокко та виходить у фінал ЧС-2022 | 19-27
Другий фінал Мундіалю поспіль для підопічних Дешама.

За попередні 5 матчів на турнірі марокканці пропустили лише один гол, заробивши реноме найкращої захисної команди ЧС-2022. Однак, вже на старті протистояння з Францією африканці опинилися позаду. Стрімка атака «Гальських півнів» завершилася точним ударом Тео Ернандеса у карколомному стрибку. Захисник Мілана забив найшвидший гол у півфіналах чемпіонатів світу з 1958 року.

Ще за кілька хвилин Олів’є Жиру був близьким до того, щоб нокаутувати африканців, але поцілив у стійку.

Марокканцям довелося грати першим номером і вони несподівано змогли показати зуби. Наприкінці першого тайму Ель-Яміка ефектно пробивав через себе з меж карного майданчика, але Льоріс зміг перевести м’яч у стійку.

Аутсайдери не покинули сподівань відігратися після перерви. Марокко контролювало м’яч понад 60% часу, кілька разів було дуже близьким до створення моментів, проте, натомість французи використали один з небагатьох своїх шансів. Мбаппе класно розібрався з кількома суперниками, пробив не дуже вдало, але м’яч відскочив до Коло Муані, який лише за хвилину до того вийшов на заміну. Форвард Айнтрахта не схибив.

У фіналі французи зустрінуться із Аргентиною 18 грудня.