Євро - Кваліфікація 15 Грудня, 16:07 374
Мбаппе vs Мессі, Ді Марія vs Рабйо: одноклубники, які зійдуться один проти одного в головному матчі життя | 19-27
На чемпіонаті світу-2022 року залишилося всього два матчі.

В суботу, 17 грудня, між собою розіграють бронзові медалі Хорватія та Марокко, а вже наступного дня в фіналі зійдуться Франція та Аргентина.

Гравці обох команд не раз перетиналися один з одним на футбольних полях, але є і ті, хто кожен день зустрічається на тренуваннях, кожного тижня виходять пліч-о-пліч на газон, але в фіналі чемпіонату світу будуть протистояти один одному.

Наприклад, в минулому фіналі такими одноклубниками-суперниками були Маріо Манджукіч та Блез Матуіді, які на той момент представляли Ювентус. ISPORT розповідає, хто ж в цьому фіналі може зустрітися з партнером по команді.

Мессі – Мбаппе

• Клуб: ПСЖ

Можливо, два найкращі гравці світу прямо зараз не просто зустрінуться один проти одного в фіналі ЧС, вони ще й грають в одній команді. Ветеран і легенда Лео Мессі проводить в ПСЖ тільки другий рік, але вже встиг непогано зігратися з Кіліаном Мбаппе, якого багато хто називає наступником Мессі-Роналду.

За ці півтора сезону, що футболісти виступають разом в ПСЖ, вони відіграли 48 матчів і організували на двох 26 голів (15 забив Кіліан з асистів Лео, 11 – Лео з асистів Кіліана).

А щодо їх суперництва на футбольному полі, то зустрічалися вони тричі, і перевага тут у француза. Вперше вони зійшлися на минулому чемпіонаті світу, коли Франція в 1/8 фіналу обіграла Аргентину, а Мбаппе зробив дубль. В сезоні-20/21 також в 1/8 фіналу, але в Лізі чемпіонів, ПСЖ з французом обіграв Барселону з аргентинцем за сумою двох матчів 5:2. Мбаппе забив 4 голи своєї команди, а Мессі став автором обох м'ячів Барси.

Варан – Мартінес

• Клуб: Манчестер Юнайтед

Рафаель Варан та Лісандро Мартінес восени змогли налаштувати «хімію» між собою і стали дуже крутим дуетом в центрі оборони МЮ, але тепер будуть по різні сторони барикад. Щоправда, Лісандро в складі Аргентини не є 100% основним гравцем, але досить часто виходить на поле з лави запасних.

Ці гравці лише півроку грають в одній команді і виходили на поле разом в десяти матчах. Програли вони до речі тільки раз – коли Манчестер Сіті прибив МЮ з рахунком 6:3. Тим не менше Варан тоді не дограв навіть перший тайм.

До цього один одному футболісти не протистояли.

Льоріс – Ромеро

• Клуб: Тоттенгем

Капітан збірної Франції та легенда Тоттенгема Уго Льоріс вірогідно зустрінеться зі своїм партнером по лондонському клубу Крістіаном Ромеро.

Аргентинець перебрався в стан «шпор» влітку 2021 року і з тих пір зіграв за команду разом з Льорісом в 38 матчах. Провівши разом на полі майже 3200 хвилин. А ось один проти одного ці хлопці не грали.

Відмітимо, що тут могли бути й інші гравці Тоттенгему, але французи Ндомбеле і Сіссоко та аргентинець Ло Чельсо не отримали виклик в збірну.

Рабьо – Ді Марія та Паредес

• Клуб: Ювентус

А ось тут в нас не пара, а відразу тріо. Туринський Ювентус переживає далеко не найкращі свої часи, але відразу трьох своїх гравців до фіналу ЧС делегував.

Адрієн Рабьо отримує багато критики на свою адресу, але на мундіалі він став ключовою фігурою і його відсутність в півфіналі через стан здоров'я розглядалася як проблема для французів.

У Ді Марії та Паредеса в збірній Аргентини статус дещо інший – Анхель в останніх трьох матчах зіграв всього 8 хвилин, хоча й був в старті в перших двох зустрічах. А Леандро хоч і вийшов в старті проти Нідерландів та Хорватії, все одно не може вважатися 100% гравцем основи.

Щодо партнерства гравців, то Рабьо і Ді Марія знайомі дуже давно і грали разом не тільки в Юве, а й в ПСЖ. Вони виходили на поле разом в 122 матчах і зіграли більше 7 тисяч хвилин. На їхньому рахунку навіть є 8 «спільних» голів (в семи випадках аргентинець асистував французу). З Паредесом Адрієн в ПСЖ не перетнувся, а тому разом вони грали лише в Юве в цьому сезоні – і це дев'ять матчів

Грізманн – Де Пауль, Корреа та Моліна

• Клуб: Атлетико Мадрид

В минулому фіналі Грізманн перетнувся в фіналі з Шиме Врсалько, а тепер може зустрітися відразу з трьома партнерами по мадридському Атлетико.

Розпочнемо з одного з найцікавіших персонажів збірної Аргентини – «сторожового пса» Лео Мессі Родріго де Пауля. Він перебрався в Атлетико в 2021 році і поруч з Грізманном вже провів майже п'ять десятків матчів і навіть двічі забив після результативних передач француза.

З Нахуелем Моліною Антуан зіграв набагато менше матчів, адже цей захисник тільки нещодавно став гравцем «матрацників», але вони вже встигли награти 1000 хвилин разом (в 16 зустрічах).

Анхель Корреа на цьому ЧС майже не грає, а ось з Грізманном вони награли разом дай Боже. Вони стали одноклубниками ще в 2015 році, а наступний їхній сумісний матч за Атлетико стане ювілейним 200-м. Ці хлопці забили 15 голів, коли один з них асистував, а інший забивав. Цікаво, що в Барселоні Грізманн двічі програв в матчах проти Атлетико з Корреа в складі.

Роби матч ще цікавішим та переходь за посиланням на сайт FAVBET, прогнозуй результат поєдинку та отримай бонус до 10000 грн + 300 fs на перший депозит!