Світовий футбол 15 Грудня, 17:20 479
Лунін пропустив від колишньої команди – Бензема вже грає за «Реал», а Франція запросила його на фінал ЧС-2022 фаном | 19-27
Мадридський Реал розписав нічию з Леганесом (1:1) у спарингу в рамках підготовки до відновлення сезону.

У стартовому складі Мадрида вийшов Андрій Лунін, повідомляє Relevo. Українець пропустив від колишньої команди, за яку виступав у сезоні-2018/19 (5 матчів). Зустріч завершилася з рахунком 1:1. За Реал забив Кроос.

Карім Бензема також зіграв за Мадрид, однак не весь матч. Форвард 5 днів тому повернувся до тренувань після травми. Французька федерація запросила Каріма на фінал ЧС-2022, але лише в статусі фаната, повідомляє Marca.

Реал готується до продовження чемпіонату. Футболісти, які не брали участі на ЧС-2022, вже в розпорядженні Карло Анчелотті. Сьогодні «вершкові» провели контрольний матч з Леганесом з таймами по 30 хвилин.