Півзахисниця «Динамо» Анна Прокопенко отримала В-диплом УЄФА

Динамо Київ 16 Грудня, 22:59 301
Півзахисниця «Динамо» Анна Прокопенко отримала В-диплом УЄФА
​Закінчивши навчання, що складалося з кількох сесій (лекції, практичні заняття, тренерська практика, заключний іспит), півзахисниця жіночої команди «Динамо» Анна Прокопенко отримала тренерську ліцензію категорії «В».

З якими командами вона дозволить працювати, і чим запам'яталося навчання, футболістка «біло-синіх» розповіла у коментарі офіційному клубному сайту:


– Професія футболістки, на жаль, «не вічна», треба думати і про майбутнє. Оскільки велику частину життя я у спорті, то й у майбутньому бачу себе в цій сфері. А саму ідею проходження ліцензування подав тренер Володимир Миколайович Пятенко.

Здобула багато корисних і потрібних знань для виховання футболістів, починаючи від базової підготовки дітей і закінчуючи етапом поглибленої підготовки футболістів, які сформувалися, готових далі вдосконалюватися вже у професійному спорті. Ще раз переконалася, наскільки це багатогранна та творча професія, яка потребує колосальної роботи насамперед над собою. Адже, як тренер, ти маєш бути для дітей і психологом, і другом, і організатором, і мотиватором, і ще багато «і».

Тренувальний процес команди побудований так, що вихідні у нас у будні дні, то тренування я практично не пропускала, а ті, що пропускала, відпрацьовувала індивідуально.