Сергій Ребров: «На собі відчув, що таке ракетні обстріли Києва»

Війна 17 Грудня, 14:31 274
Сергій Ребров: «На собі відчув, що таке ракетні обстріли Києва»
Наставник «Аль-Айна» Сергій Ребров розповів про приїзд до України, який співпав із масовим ракетним обстрілом Києва.

– Нещодавно ви вперше за довгий час побували в Україні. Якою була мета вашого візиту, що ви відчували в той момент, коли прилетіли? Знаю, що того тижня були сильні вибухи, чи чули ви їх і як взагалі почувалися в ті дні?

– Важливо було побувати під час війни, бо я з українським народом. Я мав бути там. Мені важливо було побачити моїх батьків, яких не бачив понад рік. Зустрічався з нашими бійцями у шпиталі. Зустрічався з багатьма людьми, які причетні до нашої країни. Радий, що побував в Україні якраз у той час, коли були ракетні обстріли Києва. На собі це відчув. Звичайно, це непросто для всіх наших людей, котрі все це переживають. Упевнений, ми все це переживемо і переможемо всю цю погань.

– Які слова ви сказали військовим, коли увійшли до шпиталю та побачили їх?

– Думаю, для них важливою була сама увага до них. Тому що зараз справді вони – все, що маємо в Україні. Вони захищають нашу волю. Мені важливіше було показати нашу довіру до них, нашу надію на них. І просто поговорити з ними, дуже важливо було поставити якісь питання. Мені було цікаво поспілкуватися з ними, бо вони були на передовій. Звісно, я питав, звідки вони. Мені цікаво було. Деякі поряд мали дружин, дітей. Це було дуже непросто бачити», – розповів Ребров на YouTube-каналі своєї дружини Анни Ребрової.