Світовий футбол 16 Грудня, 21:45 1757
Ребров ледь не побився після матчу «Аль-Айна»: відео сутички українця з колегою з команди-суперниці, що вилетіла | 19-27
​У п'ятницю, 16 грудня, у матчі-відповіді 1/4 фіналу Кубка ліги ОАЕ Аль-Вахда на своєму стадіоні зіграв унічию з командою українського тренера Сергія Реброва Аль-Айном – 1:1.

Перший поєдинок завершився також унічию, але з рахунком 0:0. Завдяки правилу виїзного гола у грі-відповіді Аль-Айн пройшов Аль-Вахду і вийшов у півфінал Кубка ліги, де у квітні 2023 року зустрінеться з Аль-Насром.

Після фінального свистка головні тренери команд Сергій Ребров та Маноло Хіменес ледь не влаштували бійку. При рукостисканні іспанський фахівець висунув якісь претензії Реброву, але їх встигли розняти представники команд.

Додамо, що український вінгер Андрій Ярмоленко вийшов у основному складі Аль-Айну. На початку другого тайму він отримав жовту картку, а на 83 хвилині був замінений.

Нагадаємо, що минулого сезону Сергій Ребров разом із Аль-Айном став чемпіоном ОАЕ, а також виграв Кубок ліги.