УАФ офіційно звернулася в УЄФА через рішення провести турнір у Росії

Збірна України 23 Грудня, 22:11 2277
УАФ офіційно звернулася в УЄФА через рішення провести турнір у Росії
Українська асоціація футболу попросила в УЄФА роз'яснень щодо інформації про проведення міжнародного турніру розвитку УЄФА для юнацьких збірних на території Росії.
«Нас особливо стурбувала недавня новина на сайті РФС і в місцевих ЗМІ про те, що Росія прийматиме в себе футбольний турнір серед юнацьких збірних під егідою УЄФА. Змагання визначені як частина програми розвитку УЄФА з проведення турнірів серед юнаків і дівчат до 16-ти років.

Якщо зазначена заява РФС відповідає дійсності, цей турнір стане першим міжнародним заходом, проведеним у країні-агресорі з початку війни в Україні, засудженої всім цивілізованим світом, і фактично буде порушенням санкцій, справедливо накладених ФІФА та УЄФА на Росію. Щиро віримо, що згадана вище заява РФС неправдива, і звертаємося за підтвердженням цього», – йдеться в заяві на офіційному сайті УАФ.


Раніше низка російських ЗМІ повідомили, що УЄФА та Російський футбольний союз ще кілька місяців тому домовились про проведення у Волгограді міжнародного турніру серед команд U-16.