Світовий футбол 24 Грудня, 15:08 473
Мбаппе намагався завести партнерів у фіналі ЧС-2022 – сильна промова форварда в роздягальні збірної Франції | 19-27
Нападник збірної Франції Кіліан Мбаппе взяв на себе функції мотиватора, намагаючись надихнути команду на камбек у фіналі ЧС-2022 проти Аргентини.
«Ми повертаємось на поле і не дозволяємо супернику більше так грати – це безглуздо. Або ми виходимо і викладаємося, виграючи дуелі один в один, або потрібно зробити щось ще. Ми можемо повернутися у гру!

Це фінал чемпіонату світу, це матч всього життя! У жодному разі гірше вже не буде. Хлопці, це фінал чемпіонату світу. Таке трапляється раз на чотири роки», – цитує Мбаппе RMC Sport.

Нагадаємо, у фіналі катарського чемпіонату світу Аргентина ще до перерви змогла забити у ворота Уго Льоріса два «сухих» м'ячі. Проте Франція завдяки дублю Мбаппе відігралася і перевела гру в овертайм. Там команди обмінялися голами Мессі та Мбаппе. Доля титулу вирішилася у серії пенальті, в якій більш влучними були аргентинці.