«Ласкаво просимо додому!», - Джулай та Вацко висловився про можливе повернення Ярмоленка в «Динамо»

Динамо Київ 30 Грудня, 16:12 856
«Ласкаво просимо додому!», - Джулай та Вацко висловився про можливе повернення Ярмоленка в «Динамо»
Відомий коментатор Дмитро Джулай відповів на запитання чи йому хотілося б побачити Андрія Ярмоленка у складі київського «Динамо».
«Так, а чому ні. Тобто він скільки років віддав команді. Так, його б раніше мали продати свого часу, це очевидно. Але ми всі пам’ятаємо як все починалося коли він приїхав, як йому важко було. І як він працював щоб це місце в основі не просто отримати, а й він його відстоював постійно і зрештою став лідером команди й в складі цієї команди були хороші виступи в Лізі Європи та й в Лізі Чемпіонів команда з групи вийшла вперше за багато років. Зрозуміло що зараз про це не йдеться. Вийти з Ліги Чемпіонів кудись можуть лише, якщо програють в попередньому раунді. Але чому ні, якщо буде бажання у нього, якщо буде бажання у клубу, чому б не повернутися», - сказав Джулай в ефірі подкасту «Стара Школа».

Також свою думку висловив ще один коментатор, Віктор Вацко:

«Мені здається з точки зору якості, навіть враховуючи вік Андрія Ярмоленка, «Динамо» виграє, «Динамо» придбає. Я розумію що Циганков йде, як вільний агент, наскільки я розумію там не можуть домовитись про контракт. І Ярмоленко може стати опцією на цій позиції з наступного сезону. Тим більше у «Динамо» якщо пригадувати, Шевченко знаково повернувся, Ребров повернувся теж знаково, є приклади хороші».
«Ну так, в принципі про ці повернення насамперед треба говорити, тому що за сумою трансферу Ярмоленко мабуть десь після них був, якщо я правильно пам’ятаю. Але якщо Ярмоленко повернеться, то «Ласкаво просимо додому!», - додав Дмитро Джулай.