Відрахували через дисципліну. Екс-бек «Динамо» піде з «Бока Хуніорс» до Перу

Світовий футбол 31 Грудня, 19:11 718
Відрахували через дисципліну. Екс-бек «Динамо» піде з «Бока Хуніорс» до Перу | 19-27
Карлос Самбрано вкотре став жертвою власних витівок.

33-річний колишній центральний захисник «Динамо» Карлос Самбрано, який зараз є гравцем «Бока Хуніорс», незабаром отримає статус вільного агента.

Незважаючи на чинний до літа 2023 року контракт, аргентинський клуб, який раніше розраховував продовжити трудову угоду ще на 24 місяці, погодив з футболістом дострокове розірвання договору з 1 січня.

Карлос Самбрано через дисциплінарні провини впав у немилість в головного тренера «Бока Хуніорс» Уго Ібарри. Той виключив ветерана з першої команди, внаслідок чого постало питання про доцільність продовження співпраці між клубом та футболістом.

Очікується, що Самбрано недовго просидить без роботи. Послугами перуанця вже зацікавився клуб із його батьківщини – «Альянса Ліма».

Захисник уже прибув до Перу, де найближчим часом проведе переговори з «Альянсою Ліма» й може підписати контракт, якщо не прийме умов від іншого перуанського клубу – «Універсідад Сесар Вальєхо».

У серпні повідомлялося, що перуанський захисник побився у роздягальні «Бока Хуніорс» із нападником Даріо Бенедетто.

Нагадаємо, на контракті в «Динамо» Карлос Самбрано був з 2018 по 2020 роки, проте не провів за київську команду жодного офіційного матчу.