Найрезультативніші матчі «Динамо» в новітній історії: якими вони були?

Динамо Київ 5 Січня, 22:01 1207
Найрезультативніші матчі «Динамо» в новітній історії: якими вони були? | 19-27
Сьогодні наша редакція підготувала для вас добірку матчів киян, які завершилися з великим рахунком і перемогою «біло-синіх». Згадаймо їх разом.
«Динамо» – «Карпати» 7:3

Матч 6 туру Чемпіонату України 2007/2008 відбувся 19.08.2007 у Києві, на стадіоні ім. Валерія Лобановського.

Матч розпочався з хвилини мовчання в пам’ять про Віктора Прокопенка. На початку гри питання були до захисту «Динамо» - Діакате і Гавранчич не вгледіли за Батістою і кияни пропустили перший гол. Але господарі швидко відігрались, Шацьких зрівняв рахунок. Ще за мить «Карпати» взагалі забили у свої ворота, це була гарна «гарний улар» у власні ворота Пшеничних. А вже після цього ще один гол у ворота львів’ян забив гравець із сонячної Гвінеї – Ісмаель Бангура. Після чого тренер «Карпат» навіть замінив воротаря, його команда, як здавалося, ожила. Симпатичний гол Ковеля у ворота Олександра Шовковського став своєрідним підтвердженням цьому. Але то був лише тимчасовий сплеск лвів’ян. Наприкінці тайму до воріт прорвався серб Марковіч, відзначившись у воротах «Карпат», він збільшив перевагу «біло-синіх». Тоді після завершення 1-го тайму рахунок на табло був 4:2.

Другий тайм розпочався із голу Кобіна у ворота «Динамо». Ну а далі відзначився Бангура, якому точний пас віддав Шацьких. І рахунок 6:3 знову ж таки зробив Бангура, це був дебютний хет-трик новачка киян. Останній гол «Динамо» був з бразильським колоритом – відзначився Корреа.

Матч завершився із рахунком 7:3.

«Динамо» - «Іллічівець» 9:0

Матч 15 туру Чемпіонату України відбувся 31.10.2010 на стадіоні ім. Валерія Лобановського в Києві.

Рахунок у матчі відкрили достатньо швидко, уже на 12 хвилині тодішній молодий талант киян Андрій Ярмоленко відзначився у воротах «Іллічівця» після розіграшу кутового і скидки Вукоєвіча. Ще через деякий час півзахисник «біло-синіх» Олег Гусєв подвоїв перевагу над маріупольцями. І потім динамівці розігналися, на 28 хвилині рахунок матчу був уже 3:0, Артем Мілевський відгукнувся на простріл Бетао. А через 2 хвилини розгром «Іллічівця» продовжувався, Мілевський знову відзначився, прокинувши м’яч прямо поміж ніг воротаря Романенка – 4:0. Результат гри зроблено, «Динамо» може розслабитись, але Савін (захисник ФК «Іллічівець») так не думав, тому «вдало» відзначився у своїх же воротах, після чого рахунок став уже 5:0. Здавалось би, на цьому перший тайм буде закінчено, але на останній хвилині нападник киян Мілевський оформив ще один гол. На перерву гравці киян пішли із перевагою у 6 м’ячів.

У другому таймі «біло-сині» були вже більш розслаблені, але це не завадило Мілевському зробити рахунок 7:0 на 59 хвилині, легенько закотивши м’яч у кут воріт Романенка. «Іллічівець» все ще намагався щось виправити, що і стало їх помилкою. Захист маріупольців немов розчинився, а Гільєрме скориставшись цим забив 8 м’яч. Уже наприкінці матчу, на 79 хвилині, Даніло Сілва закінчив розгром суперників – рахунок став 9:0. Останні хвилини матчу «Іллічівець» намагався не допустити пропущення ще одного голу, і все таки зробив це. Вони відмучались!

Матч завершено із розгромним рахунком 9:0.

«Динамо» - «Металург» (Донецьк) - 9:1

Матч 12 туру Чемпіонату України 2013/2014 відбувся 06.10.13 у Києві на НСК «Олімпійський».

Гравці «Динамо» вже на початку матчу побігли в атаку. На 20 хвилині сталась прикра подія для донеччан, головний арбітр вилучив Дениса Голайда за фол останньої надії. Після чого зі штрафного точним ударом Андрій Ярмоленко відкрив рахунок у матчі. А Джеремейн Ленс подвоїв перевагу над «Металургом» на 27 хвилині після вдалої передачі Мбокані. Проте навіть після вилучення гравці донецького клубу не зупинились, на 40 хвилині матчі Лазіч обіграв захисників киян і пробив у ворота Олександра Шовковського – рахунок стає 2:1. Перший тайм завершено.

У другому таймі кияни були ще більш умотивованими, тому майже одразу забили третій гол. Після передачі Мбокані у ворота донеччан відправив кулю Юнес Беланда. Ну а далі динамівці набрали ще більших обертів і голи посипались один за одним. На 62 хвилині знову відзначився Джеремейн Ленс, ще через 2 хвилини Андрій Ярмоленко – на табло вже 5:1. На 67 та 70 хвилинах ще по одному м’ячу у ворота суперника відправили Лукман Аруна та Юнес Беланда. Машину під назвою «Динамо» вже було неможливо зупинити. На 74 хвилині марокканський футболіст Беланда зробив хет-трик і разом із тим рахунок 8:1. А фінальним акордом у цьому розгромі «Металурга» став гол Дьємерсі Мбокані за хвилину до закінчення основного часу. На цьому муки донецького клубу завершилися.

Матч закінчився із рахунком 9:1.

«Динамо» - «Бешикташ» 6:0

Матч у рамках 6 туру Ліги Чемпіонів 2016/2017 відбувся 06.12.16 у Києві на НСК «Олімпійський».

Тоді ще до початку гри було зрозуміло, що це буде дуже гаряче протистояння, як на полі, так і на трибунах. Уболівальники турецького клубу кидали петарди, розпочали бійку, але матч все ж таки відбувся. Уже на 9 хвилині кияни відкрили рахунок за допомоги Артема Бєсєдіна, який із передачі Ярмоленка закотив м’яч у ворота. Проте «Бешикташ» продовжував атакувати та грубо фолити, саме через фол на Гонсалесі турецький клуб і заробив «одинадцятиметровий» у свої ворота і видалення Бека з ігрового поля. На 30 хвилині Андрій Ярмоленко пробив майже по центру воріт і рахунок став 2:0. Ще через 2 хвилини Віталій Буяльский, знову ж таки, з передачі Ярмоленка зробив рахунок на табло 3:0. Вже в додатковий час першого тайму Дерліс Гонсалес відзначається і робить рахунок ще більш розгромним. На перерву київський клуб іде з впевненою перевагою у чотири м’ячі.

Перші хвилини другого тайму були спокійними до того часу, як на 56 хвилині Абубакар не отримує другу жовту картку, залишаючи «Бешикташ» у дев’ятьох. Значна перевага «біло-синіх» відчувалась і на 60 хвилині - Сергій Сидорчук забиває п’ятий м’яч. Після деяких вдалих замін у складі киян останній гол у цьому матчі відправляє у ворота суперника Жуніор Мораєс – і на 77 хвилині рахунок став 6:0. Арбітр не додав жодної хвилини.

Матч завершено розгромною поразкою турецького клубу 6:0.

«Динамо» - «Колос» 7:0

Матч 6 туру Чемпіонату України 2021/2022 відбувся 28.09.21 року на НСК «Олімпійський» у Києві.

Команди із самого початку матчу активно намагались дібратись воріт один одного, можливо, саме через цю помилку «Колос» уже на 5 хвилині пропустив перший гол. Після грубої обрізки Петрова у своїй штрафній Карлос Де Пена перехопив м’яч і вдарив точно в дальній кут. Якщо після першого голу у ковалівців був ще шанс відігратись, то пропустивши ще й на 9 хвилині, гравці «Колоса» морально посипались. Після передачі Шкуріна на Миколу Шапаренка, який неймовірно пробив у ствір воріт, рахунок став 2:0. Далі кияни майже весь час контролювали м’яч. Вже на 25 хвилині завдяки голу Томаша Кендзьори на табло було 3:0. І після цього голи посипались один за одним. На 34 хвилині Віталій Буяльський зайшов у штрафну й технічною підсічкою перекинув «шкіряного» через воротаря «Колоса». Рахунок на табло став 5:0 знову ж таки завдяки Карлосу Де Пени, який після обрізки Чорноморця вдарив точно в дальній кут. Ну і на останній хвилині першого тайму відзначився Циганков, завершивши перший тайм з рахунком 6:0.

На другу частину матчу динамівці вийшли розслабленими, іноді атакуючи, тому лише відзначились у воротах «Колоса» лише одного разу, на 67 хвилині. Віктор Циганков після передачі Віталія Миколенка з лівого кута штрафно пробив точно у ворота – 7:0. Ковалівці вже майже не атакували, а «біло-сині» іноді намагалися створити видимість атак.

Матч завершено. «Динамо» перемогло «Колос» із розгромним рахунком 7:0.

«Динамо» - «Баррі Таун» (Уельс) 8:0

Матч 1 кваліфікаційного етапу в рамках Ліги Чемпіонів 1998/1999 відбувся 22.07.98 року в Києві на стадіоні «Динамо» ( пізн. Стадіон ім. В. Лобановського).

Незважаючи на 30-градусну спеку, підопічні Лобановського ще з початку матчу демонстрували високу швидкість, гарну техніку і впевненість у своїй грі. Перший гол було забито вже на 9 хвилині матчу, коли Сергій Ребров спокійним і точним ударом голови відправив м’яч у сітку воріт суперника. Менше ніж за 10 хвилин Ребров подвоїв перевагу киян – на 19 хвилині рахунок став 2:0. Третій гол у ворота валлійців забив молодий нападник динамівців Андрій Шевченко. А згодом, на 37 хвилині, Сергій Ребров оформив хет-трик – 4:0. Перший тайм завершено із упевненою перевагою.

Здавалось би, результат зроблено й можна відпочивати на полі, проте «біло-сині» так не вважали! Вже на 48 хвилині матчу було 5:0 завдяки голу Герасименка, який тільки-но з’явився на ігровому полі. Дубль у цій грі, а разом із цим і рахунок 6:0, зробив Андрій Шевченко, який на 60 хвилині легко переграв голкіпера «Баррі Таун» і пробив у ствір воріт. Не минуло й п’яти хвилин, як кияни перемагали вже 7:0 – Белькевич, не зустрічаючи опору, змістився з правого флангу в центр і прицільно пробив. Від рук воротаря м'яч влетів у сітку. А остаточний рахунок у матчі, упевнено забивши 8 гол, встановив знову ж таки Ребров. У тому матчі він зробив покер, який став рекордним – першим в історії виступів київського «Динамо» у єврокубках.

Матч завершено із рахунком 8:0, валлійців розгромлено!