Світовий футбол 11 Січня, 14:46 717
Голкіпер «привіз» два голи у свої ворота та в істериці попросив заміну – відео диких фейлів | 19-27
Воротар збірної Ємену провалив матч проти Оману у Кубку націй Перської затоки, зате став популярним у соцмережах.

Збірна Оману обіграла Ємен з рахунком 3:2 у матчі другого туру Кубка націй Перської затоки. Антигероєм поєдинку став 22-річний воротар Алі Аббас Ахмед, який припустився двох результативних помилок.

Вже на другій хвилині кіпер Ємена оформив гол у власні ворота, закинувши м'яч у сітку після подачі кутового. На 30-й, за рахунку 2:1 на користь своєї команди, він «привіз» ще один гол. Після доволі простого удару зі штрафного Аббас Ахмед не втримав м'яч у руках, випустивши його за лінію воріт. Звісно, вплинув мокрий газон, однак провини з воротаря це не знімає.

Розпач голкіпера був настільки сильним, що гравець одразу попросив заміну, продемонструвавши характерний жест. Втім, Аббас Ахмед залишив поле лише в перерві – на другий тайм він вже не вийшов.

Свій фейл був і у збірної Оману. На 45-й хвилині Аршад Аль-Алаві послизнувся при виконанні пенальті та запустив м'яч значно вище воріт. Багатостраждальний матч у підсумку завершився перемогою Оману з рахунком 3:2. Ємен мав розкішний шанс уникнути поразки в компенсований час, але не забив пенальті.

Після двох турів Кубка націй Перської затоки у Групі А Оман та Ірак набрали по 4 очки. У Саудівської Аравії 3 бали, Ємен програв обидва матчі.