Суркіс: «Хто очолить збірну? Я не впливаю на призначення тренера»

Збірна України 11 Січня, 16:12 477
Суркіс: «Хто очолить збірну? Я не впливаю на призначення тренера»
Президент «Динамо» відповів на запитання щодо Сергія Реброва.

Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс відповів на запитання, чи може Сергій Ребров очолити збірну України:

«Хто очолить збірну України, я не знаю. Я відповідаю лише за комплектацію київського «Динамо», за збірну відповідають зовсім інші люди. Я із Шовковським на цю тему не розмовляв. Тим більше, некоректно говорити про Реброва, який має діючий контракт з «Аль-Айном» і виконує його. Я не впливаю на те, хто буде головним тренером збірної, й зі мною на цю тему ніхто не радиться.

Сподіваюся, що є компетентні люди, які приймуть рішення про призначення головного тренера збірної. І чим швидше це зроблять, тим буде спокійнішим для збірної України, щоб її не штормило, як це було протягом останніх двох років.

У Шовковського закінчився контракт із УАФ, і він забрав звідти трудову книжку. Але якщо в майбутньому йому надійде пропозиція від збірної України бути там помічником головного тренера, то ми не заперечуватимемо, щоб він поєднував посади. Він зі мною обговорював цей момент, і я його запевнив, що не буду проти. Ми готові надавати для головної збірної країни все, що потрібно.

«Динамо» має головного тренера, якому я повністю довіряю. Що стосується майбутнього, то все залежатиме від їхньої роботи і як вони розвиватимуться та бачитимуть футбол. Хто б міг подумати, що Ребров буде головним тренером «Динамо», коли він був помічником у Блохіна.

Після відходу Блохіна Ребров був тимчасово виконувачем обов'язків головного тренера, але за п'ять проведених ігор показав, що у нього добре розвинене футбольне мислення і він прогресивно бачить сучасний футбол. Тому ми уклали з ним трирічний контракт, і він двічі здобув чемпіонство».