Григорій Суркіс: «Вукоєвич не відсторонений від «Динамо», яке вважає своїм рідним клубом»

Динамо Київ 14 Січня, 13:14 874
Григорій Суркіс: «Вукоєвич не відсторонений від «Динамо», яке вважає своїм рідним клубом» | 19-27
Почесний президент «Динамо» Григорій Суркіс прокоментував призначення Олександра Шовковського асистентом Мірчі Луческу та розповів про те, де зараз перебуває Огнен Вукоєвич, який працював на аналогічній посаді у київському клубі.
– Шовковський повернувся до рідного клубу, який ніколи не був закритий для нього. Я та брат завжди з ним спілкувалися. Він рідна для нас людина, бо віддала Динамо більшу частину свого свідомого життя. Не поїхав за кордон, а всю кар'єру свою присвятив Динамо. Він чудовий воротар та людина.

Він працював у національній команді, але на сьогоднішній день штаб збірної України розформований і ніхто не знає, хто буде головним тренером. Тому президент Динамо зробив пропозицію Шовковському увійти до штабу Луческу як асистент. Хочу нагадати, що Вукоєвич, якого ми поважаємо і любимо, у зв'язку із сімейними обставинами має бути у Хорватії. Але його не відсторонено від Динамо, яке вважає своїм рідним клубом. Просто склалися такі обставини – у нього хворiє мати.

Але Луческу потрібен асистент, тож Містер зустрівся із Шовковським. Вони обговорили, що робитиме Сашко у клубі. Чи буде він у майбутньому головним тренером «Динамо»? Важко сказати, що буде за два роки, коли закінчиться контракт у Луческу. Ми не знаємо, що буде завтра в країні, тому давайте не фантазуватимемо.