«Атлетіко» оступився при поганій грі, день шедеврів у «Хетафе»

Світовий футбол 15 Січня, 19:39 311
«Атлетіко» оступився при поганій грі, день шедеврів у «Хетафе» | 19-27
Матч шедеврів – причому від обох команд.

Два найголовніші сталися ще до 10-ї хвилини. Спочатку Хоселу в центральному колі помітив, що Сорія надто далеко вийшов від воріт, і в один дотик його перекинув. Виглядало все як у кіно.

Енеса Унала, втім, побачене не вразило. Через неповну хвилину він відповів своїм ударом під перекладину з дуже гострого кута. До воріт було 30 метрів, але турка вони не збентежили.

Після таких 10 хвилин матчу можна було пробачити все, що завгодно, але команди й надалі не підводили – вони підтримували темп, створювали моменти. «Хетафе» більше володів м'ячем, але загострював переважно зі стандартів, куди приходили Дуарте та Альдерете. «Еспаньйол» хоч і контратакував, але частіше загрожував воротам.

Загалом це був рівний поєдинок, і нічия не стала б сенсацією, проте в середині другого тайму стався ще третій шедевр - і його забив гравець «Еспаньйола».

Сольний прохід та парашут від Хаві Пуадо не лише принесли «Папугам» перемогу, а й дозволили наздогнати «Хетафе» у таблиці – тепер у обох команд по 17 очок. Зона вильоту при цьому неподалік - лише у двох балах.

17-й тур Прімери. Хетафе. «Колозеум Альфонсо Перес»

«Хетафе» - «Еспаньйол» - 1:2

Голи: Унал, 7 - Хоселу, 6, Пуадо, 62

«Хетафе»: Сорія – Дам'єн Суарес (Іглесіас, 46), Даконам, Дуарте, Альдерете (Альварес, 46), Порту – Аленья (Мунір, 46, Латаса, 67), Мілья, Альгобія (Вільяр, 64) – Майораль, Унал

«Еспаньйол»: Альваро Фернандес – Калеро, Монтес, Кабрера – Відаль, Вінісіус Соуза, Дардер, Хіль – Брейтуейт, Хоселу, Пуадо (Еспозіто, 79)

Попередження: Дуарте, 16, Альварес, 90 – Калеро, 29, Кабрера, 33, Монтес, 51

Вчергове цього сезону в матчі «Атлетіко» жодної різниці між ним та аутсайдером Ла Ліги не видно.

Дієго Сімеоне втратив контроль над ситуацією, інакше звідки Вітсель у центрі захисту? Сьогодні він наробив більше помилок, ніж серйозний стопер за 3-4 матчі. Також у «Атлетіко» зовсім не ходив м'яч, півзахист обрізався по кілька разів на хвилину.

Забити «Матрацникам» з такою грою допоміг їхній єдиний ефективний гравець – Антуан Грізманн розумно пропустив м'яч на Корреа, чим дезорієнтував захист «Альмерії». Анхель не мав права загубити такий момент.

Інша річ, що це лише момент, а ось цілісна картинка для «Атлетіко» була сумною, що й підтвердив ефектний м'яч головою в падінні від Ель-Білаля Туре на 37-й хвилині (знову привіт Вітселю).

Рівний характер гри зберігся і після перерви. «Альмерія» була гострішою відразу після виходу з роздягалень, і Туре запоров два моменти - один раз пробив вище, в іншому дав себе заблокувати Рейнілду.

За «Атлетіко» фірмовою нереалізацією відповів Альваро Мората, який двічі за дві хвилини пробив погано із забійних позицій.

Під завісу матчу нагадала про себе ще одна проблема команди Сімеоне – дисципліна. Регілон, який вийшов на заміну, заробив за 4 хвилини дві картки і пішов відпочивати. Що це було?!

Коротше, якщо ви вболівальник «Атлетіко», нам вас шкода. Лише завдяки слабкості конкурентів «Матрацники» у таблиці йдуть у зоні ЛЄ із 28 очками. «Альмерія» має 18 балів і 13-ту позицію.

17-й тур Прімери. Альмерія. «Хуегос Медітерранеос»

«Альмерія» - «Атлетіко» - 1:1

Голи: Туре, 37 - Корреа, 18

«Альмерія»: Фернандо Мартінес - Посо, Родріго Елі, Чумі, Акієме - Мелеро (Егуарас, 79), Саму Кошта, Робертоне (Пучмаль, 88) - Ембарба (Мендес, 79), Туре (Суарес, 66), Баптістао (Рамазані, 66)

«Атлетіко»: Облак – Моліна, Вітсель, Ермосо, Рейнілду (Регілон, 67) – Льоренте (Сауль, 90+1), Коке (Барріос, 46), Кондогб'я, Лемар (Мората, 67) – Грізманн, Корреа (Феліпе, 77)

Попередження: Баптістао, 17, Ембарба, 67, Родріго Елі, 90+2 - Кондогб'я, 40, Регілон, 85, Сауль, 90+1

Вилучення: Регілон, 89