Світовий футбол 15 Січня, 23:40 401
«Аталанта» 8-ма голами знищила «Салернітану», «Спеція» без «Коваленка» переграла «Торіно», «Удінезе» поступився «Болоньї» | 19-27
У неділю в рамках 18-го туру Серії А відбулось декілька матчів.

• Голи: Бога, 5, Лукман, 19 (п.), 54, Скальвіні, 23, Копмейнерс, 38, Хьойлунд, 41, Едерсон, 61, Дзортеа, 85 – Діа, 10, Кавілья, 56
  • Нереалізований пенальті: Копмейнерс, 38 (Аталанта)

«Рома» - «Фіорентина» 2:0

• Голи: Дібала 40, 82

Лаціо відкривав програму дня виїзним поєдинком проти Сассуоло. Після вчорашньої перемоги Інтера відстав від четвертої позиції на 6 очок, тож підопічним Мауріціо Саррі треба було терміново перемагати. «Нероверді», звісно ж, не бажали в цьому допомагати, однак гості виглядали гостріше. За очікуваними голами вони вели з рахунком 2,52 vs 0,63 xG при рівній кількості ударів. І це без Іммобіле, якого через травму замінили на 10-й хвилині.

Перевага Лаціо в атакувальній роботі вилилась у пенальті в компенсований до першого тайму час – його реалізував Дзакканьї. Римлянам вдалося забити і другий гол, причому він знову в компенсований. На 90+4-й хвилині Феліпе Андерсон прийняв закидання від Мілінковіча-Савіча, протиснув останнього захисника й переграв голкіпера. 0:2 – «орли» тріумфують, а Сассуоло продовжив безвиграшну серію до семи матчів при чотирьох поразках поспіль.

Торіно на власному полі несподівано поступився Спеції. Команда Віктора Коваленка забила з пенальті в середині першого тайму і, попри тотальну перевагу «биків» у володінні м'ячем, зуміла довести матч до перемоги. Сам українець потрапив у заявку, однак весь поєдинок провів на лаві запасних. Здобуті три очки дозволили Спеції покинути зону вильоту, піднявшись на 16-ту сходинку турнірної таблиці Серії А.

У паралельній зустрічі Удінезе на власному полі програв Болоньї. «Б'янконері» вийшли вперед вже на 10-й хвилині зусиллями Бету. Автор забитого гола за трохи оформив дубль, але VAR зафіксував офсайд. Наприкінці тайму гості відігрались, але знову спрацювала система відеонагляду і взяття воріт скасували. По перерві «червоно-сині» зуміли переломити хід поєдинку, забивши двічі. Як наслідок, жахлива серія для Удінезе продовжилась – поразка стала вже десятою поспіль.

Аталанта каменя на камені не залишила від Салернітани. Господарі вийшли вперед вже на початку матчу, однак гості швидко зрівняли. Лукман з пенальті і Скальвіні з гри максимально розслабили бергамасків, які заграли у своє задоволення. Під кінець тайму Копмейнерс не зумів з одинадцятиметрової позначки переграти кіпера, але одразу ж реабілітувався після добивання.

На перерву команди пішли за рахунку 5:1. Після відпочинку Лукман оформив дубль, згодом команди ще раз обмінялись голами. Феєричний розгром Аталанти приніс їй 34 очки і залишив на 6-й сходинці турнірної таблиці Серії А.