«Циганков є засновником благодійного фонду»: журналіст розповів, як зірка «Динамо» зміг виїхати до Іспанії

Динамо Київ 16 Січня, 10:12 535
«Циганков є засновником благодійного фонду»: журналіст розповів, як зірка «Динамо» зміг виїхати до Іспанії
Михайло Співаковський пояснив, як Віктору Циганкову вдалось покинути межі країни в умовах воєнного стану.
«Циганков весь цей час перебував в Іспанії. Він виїхав, за нашою інформацією, за системою «Шлях». І це не фікція.

Циганков з 29 жовтня 2022 року є засновником та єдиним кінцевим бенефіціаром БО «Благодійний фонд Циганкова». Вона зареєстрована у Львові.

Він привозить генератори. Це реально фонд, який щось робить у благодійному полі», – розповів Співаковський у програмі «ТаТоТаке».

Нагадаємо, за інформацією ЗМІ, Циганков підписав з Жироною контракт на 4 роки. Офіційно про це мають оголосити у понеділок, 16 січня.

Лондонці шукають підсилення. Вінгер Брайтона та збірної Бельгії Леандро Троссар має шанси піти на підвищення в Англії.

Після провалу з підписанням Михайла Мудрика Арсенал екстрено почав пошуки гравця атакувального плану. Вінгер Барселони Рафінья ставпершим кандидатом, проте не останнім.

Як стверджує The Independent, «каноніри» отримали пропозицію підписати Леандро Троссара. 28-річний вінгер нещодавно посварився з Роберто Де Дзербі та був виключений зі складу. Через це бельгієць хоче змінити команду вже взимку.

Transfermarkt оцінює його у 30 мільйонів євро. Троссар у поточній кампанії забив сім м'ячів та віддав три результативні передачі у 16 матчах.

Окрім представників Барселони і Брайтона, Арсенал приглядається ще до двох гравців – Мусси Діабі з Байєра та Єремі Піно з Вільяреала.