​«Провів багато безсонних ночей»: Ротань про труднощі вибору тренерського штабу «Олександрії» та можливе посилення

Футбол України 17 Січня, 22:19 253
​«Провів багато безсонних ночей»: Ротань про труднощі вибору тренерського штабу «Олександрії» та можливе посилення
Новий головний тренер ФК Олександрія Руслан Ротань розповів про формування свого тренерського штабу та роз'яснив ситуацію з можливим придбанням нових виконавців.

Український фахівець Ротань уже приступив до виконання своїх обов'язків на посаді наставника ФК Олександрія та зізнався клубній прес-службі, що формування власного тренерського штабу викликало певні труднощі.

«Це було непросто, оскільки багато хто, до кого звернувся, або працював у клубах, або не мав можливості з різних причин, тому змушений був відмовитися.

Скажу чесно, провів багато безсонних ночей. Але поступово в результаті зустрічей і непростих розмов вдалося нарешті сформувати команду помічників».

Помічниками Ротаня у ФК Олександрія стали екс-футболіст Динамо, Дніпра, Чорноморця Сергій Кравченко, наставник збірної України U-19 Володимир Єзерський, тренер воротарів Володимир Тіменко, аналітик Євген Гресь та реабілітолог Володимир Томиленко, пише офіційний сайт клубу.

Також Ротань заявив, що поки ФК Олександрія не перебуває у посіку посилення. Він і його тренерський штаб дадуть шанс проявити себе футболістам.

«Сказати, що ми зараз у активному пошуку, це буде неправда. У нашому розпорядженні є футболісти, ті ж нападаючі, ми надамо їм шанс проявити себе. Попереду збори, тренування, спаринги. Нехай себе зарекомендують.

На сьогоднішній день я бачу, що це вже сформована команда, я бачу в ній потенціал і сподіваюся, що ми всі разом йтимемо до поставленої мети», — сказав Ротань.