Світовий футбол 19 Січня, 10:15 321
Ідеальний удар у вирішальний момент. Як МЮ втратив перемогу над «Кристал Пелас» на 90+1-й хвилині | 19-27
«Манчестер Юнайтед» до вчорашнього дня виграв дев’ять матчів поспіль, в тому числі здобув перемогу над «Сіті» в міському дербі.

Здавалось, що й з «Кристал Пелас» проблем у команди Еріка Тен Хага не буде. Зрештою, МЮ був дуже близьким до того, щоб взяти чергові три очки, але розв’язка сталась на 90+1-й хвилині. Мішель Олісе ідеально виконав штрафний удар і зрівняв рахунок. За МЮ в першому таймі відзначився Бруну Фернандеш.

Осічка не дозволила МЮ обійти «Сіті» в турнірній таблиці. В обох наразі по 39 очок, але команда Гвардіоли має на гру менше. Сьогодні містяни зіграють з «Тоттенгемом».