Світовий футбол 23 Січня, 10:51 335
Чигринський з героїчною статистикою програв колишній команді: екс-лідер «Динамо» голом покарав українця та компанію | 19-27
​Дмитро Чигринський не може допомогти Іонікосу перервати провальну серію.

Чемпіонат Греції, 19 тур

Іонікос – АЕК – 1:2

Голи:
Себа, 38 – Віда, 82, Цубер, 90+2

Команда Чигринського програла 4 тури чемпіонату поспіль й безнадійно йшла на дні таблиці. Нинішня гра також не віщувала нічого хорошого, оскільки в гості приїхав претендент на чемпіонство – АЕК, за який українець свого часу виступав 5 років.

Перший тайм розбив очікування. Іонікос зупинив усі атаки гостей, а на 38-й хвилині забив сам зусиллями Себи. Чигринський бився наче лев і в підсумку назбирає вражаючі 15 виносів м'яча. Команда українця довго трималася і по перерві, але в останні 10 хвилин посипалась. Спочатку екс-динамівець Домагой Віда переграв усіх на подачі кутового, а в компенсований час Цубер вирвав перемогу для АЕКа.

Іонікос знову програв, залишаючись найгіршою командою грецької Суперліги – до передостаннього місця 4 очки. Натомість клуб Віди продовжує гонитву за «золотом». АЕК всього на один пункт відстає від Панатінаїкоса, за який виступає інший екс-динамівець Беньямін Вербіч.