«У всьому винен ГМС». Павелко натякнув на корупційні схеми Суркіса

Динамо Київ 24 Січня, 16:24 412
«У всьому винен ГМС». Павелко натякнув на корупційні схеми Суркіса
Президент УАФ побічно відповів на причини кримінальних справ на УАФ.

24 січня відбувається зустріч журналістів із президентом Української асоціації футболу, членом Виконкому УЄФА Андрій Павелко.

Захід проходить у Києві у Будинку футболу.

Павелко розповів про корупційні схеми, які існували в організації в роки президентства Григорія Суркіса:

«Отже, 15 років я [Григорій Суркіс] очолюю федерацію, у мене краса. УФІ, Newport, специфічний суддівський корпус, жодного нормального майданчика.

Перше, що я зробив – забракував Newport, яка була прокладкою між УЄФА та ФІФА та ФФУ. Жодна країна такої прокладки не мала. Гроші йшли у офшори, на чаї, креветки. Те саме стосується й УФІ, яка мала всі комерційні права».

ГМС – Григорій Михайлович Суркіс. Саме так Павелко називає футбольного функціонера. Також Павелко опосередковано відповів, чому на УАФ порушили кримінальні справи. За словами Павелка, саме Суркіс намагається якось вплинути на дії УАФ.

За останні кримінальні справи проти нього особисто та самої Української асоціації футболу Андрій Павелко відповів так:

«Усі кримінальні справи проти УАФ – старі, безперспективні та штучні. Я впевнений, що суд ухвалить законні рішення. Усі порушення, які відбуваються зараз, спрямовуватимуться до ЄСПЛ.

На жаль, після двох Майданів я сподівався, що система правоохоронних органів часів Януковича зникла. А вона ще потроху є».