Павелко спробував пояснити, чим займаються зіркові віце-президенти УАФ

Збірна України 25 Січня, 20:38 530
Павелко спробував пояснити, чим займаються зіркові віце-президенти УАФ
Президент УАФ Андрій Павелко прокоментував роль в Асоціації Олексія Михайличенка, Анатолія Дем’яненка та Олега Протасова.


«Вони – мотор всієї нашої команди. Вони проїжджають всю країну, беруть участь в усіх засіданнях, що відбуваються в кожному куточку. Вони мають особливі історичні можливості бути в цей час в країні, де йде війна, та виконувати такі функції.

Михайличенко дуже багато їздить іншими країнам. В нього дуже гарна англійська мова. Як і у Протасова – грецька та англійська. Демяненко є авторитетом серед ветеранів, де він також проводить дуже-дуже величезну роботу. Протасов відповідає за професійний футбол. Михайличенко – за збірні, в тому числі за молодіжну та плани на Олімпійські ігри.

В кожного з них є дуже багато відповідальних речей, з якими вони класно справляються. Я ними пишаюсь та впевнений, що вони через деякий час будуть дуже-дуже гарними функціонерами. Тому що вони в душі тренери, футболісти, справжні футбольні люди. І такі люди обов'язково повинні бути в нашій команді», – сказав Павелко.


Нагадаємо, у листопаді 2022 року Павелка арештували за підозрою в розкраданні коштів під час будівництва заводу з виробництва штучної трави. Його відпустили на волю під заставу в майже 10 млн гривень. Михайличенко, Протасов і Дем’яненко були серед тих, хто прийшов підтримати Павелка до суду.