Динамо Київ 26 Січня, 11:04 532
Колишній гравець «Динамо» Де Пена чудово забив за «Інтернасьональ» – другий поспіль гол посприяв нічиїй | 19-27
Колишній вінгер Динамо Карлос Де Пена відзначився результативною дією за бразильський гранд.

Чемпіонат Гаушу, 2-й тур

Авеніда – Інтернасьональ – 1:1

Голи: Енріке, 4 – Де Пена, 46

«Червоні» перед стартом чемпіонату Бразилії сезону-2023 беруть участь у Лізі Гаушу – чемпіонаті штату Ріу-Гранді-ду-Сул, який проводиться під егідою Федерації Гаушу.

Інтернасьонал швидко пропустив, але по перерві вирівняв становище на табло завдяки дальньому ударі Карлоса Де Пени, який щойно вийшов на поле. Більше команди не забивали.

До слова, у першому турі команда колишньої зірки УПЛ теж зіграла внічию – суперником був Жувентуде (2:2), Де Пена забив перший м'яч у складі «червоних» і провів 90 хвилин на полі.

Сезон-2022 Інтернасьонал завершив на другій сходинці бразильської Серії А, поступившись Палмейрасу на 8 пунктів. Карлос провів 43 поєдинки, у яких відзначився 6 голами та 7 асистами.