«Поворознюк буде сидіти. Він – російський масон». Гордон намірений і далі вести кампанію проти президента ФК «Інгулець»

Війна 1 Лютого, 10:45 466
«Поворознюк буде сидіти. Він – російський масон». Гордон намірений і далі вести кампанію проти президента ФК «Інгулець»
Журналіст розповів про розслідування щодо скандального президента «Інгульця».

Журналіст Дмитро Гордон розповів про перебіг розслідування навколо скандального президента «Інгульця» Олександра Поворознюка:

«Ця свиня ще так хрюкає цікаво. Навіть як козлик мекає. Справа в тому, що цей козлик догрався. Він сам не зрозумів, куди заліз, а повертати вже пізно.

Ми запросили співтовариство журналістів-розслідувачів, криміналістів, щоби вивести цього бандита на чисту воду. Результат перевершив усі очікування.

Виявилося, що Поворознюк – бандит, який чотири рази був судимий, один раз сидів, убивця, злодій, рейдер, грабіжник, шахрай і просто нахабна сутність, який з автоматом постійно їздить і застосовує його у дії проти своїх односельців, хто не хоче йому дарувати свою землю.

Він купив собі погони генерал-майора, ми зараз з'ясовуємо, у кого купив і за скільки. Він купив собі звання професора. Виявилося, що він – російський масон. Ще з росією пов'язаний, йому вручений масонський орден. Посвячений у масони, обряд пройшов.

Фермер із Кіровоградської області Михайло Ткач дав свідчення про три замахи на нього особисто Поворознюком. Але це просто квіточки. Все, що ми будемо публікувати далі – це страх Божий.

Я хочу сказати: Поворознюк буде сидіти, показово. Якщо не змиється зараз. Сидітимуть усі ті, хто за гроші злочинно при владі покривали цю гниду. Ми покажемо суспільству, яке беззаконня відбувалося в цій окремо взятій Кіровоградській області. Як і Лозинський, це районні князі, які за рахунок бандитизму підпорядкували собі цілі райони, тримали людей у страху та вбивали їх. І це всі знали.
Він ходить і розповідає, нібито Гордон із ним листується. Телеграм-канал Джокер показав, що це вони листувались з ним нібито від мого імені. Просто пранком із ним займалися. Написали, що вони переписувалися з Поворознюком, а цей ідіот вірить, що це Гордон йому пише.

Щоб довго про цю свиню не говорити: я цю жиропу зажену на очах усієї країни. Йому буде боляче так, що він верещатиме, козел. Але він отримає по заслугах. Він жертиме баланду тюремну. Я це обіцяю, а я слів на вітер не кидаю. У мене достатньо фактів та доказів, щоб це г**но жирне сіло у в'язницю за ґрати. Поворознюк, збирай валізи. Або дуй з України, або до в'язниці».