«Про потенційну заміну Циганкова поки не думаю»: Цитаiшвілі сумнівається у поверненні до «Динамо»

Динамо Київ 1 Лютого, 14:33 543
«Про потенційну заміну Циганкова поки не думаю»: Цитаiшвілі сумнівається у поверненні до «Динамо»
22-річний грузинський вінгер «Леха» Георгій Цитаішвілі, права на якого належать «Динамо», розповів про свої кар’єрні плани на найближчий час.

Футболіст «Динамо» Георгій Цитаішвілі у поточному сезоні виступає на правах оренди за «Лех» (24 матчі, один гол, дві результативні передачі). Його угода із польським клубом добігає кінця вже у червні цього року, а контракт із «Динамо» чинний до кінця сезону 2024/2025.

В коментарі сайту «Український футбол» Цитаішвілі розповів про свій стан справ у Польщі, а також плани на наступний футбольний сезон.

– Георгію, ми хотіли б дізнатися про вашу поточну ситуацію у клубі «Лех». Чи розраховує на вас тренерський штаб та керівництво клубу після завершення орендної угоди?

– Наразі у мене все добре у цій команді. Щодо продовження співпраці із «Лехом» ми ще не розмовляли. У мене пів року контракту протягом яких я хочу якнайкраще проявити себе.

Не хочу забігати наперед. Подивимося, як буде складатися ситуація. Коли відкриється літнє трансферне вікно, то сядемо і будемо щось спільно вирішувати.

– Чи є у вас бажання повернутися до «Динамо»?

– Поки важко сказати. Це буде залежати від багатьох факторів. Наразі я повністю сконцентрований на своїй нинішній команді. Скоро на мене чекає відповідальний період у національній збірній. Все покаже час. Тим більше невідомо якою буде через пів року ситуація в Україні.

– Чи є у вас страх повертатися до України через війну?

– Ні, страху не має. Мої сумніви щодо повернення до «Динамо» пов’язані виключно зі спортивними моментами. Раніше я вже тричі хотів піти із «Динамо», але усі три рази залишався, бо тренери казали, що розраховують на мене. Я помилявся і був на других ролях у команді. Не хочу помилитися вчетверте. Мені потрібно грати у футбол.

– У січні «Динамо» продало свого основного правого вінгера Віктора Циганкова. Можливо, це шанс для вас зайняти його позицію?

– Звичайно, я продовжую уважно слідкувати за «Динамо» та його трансферними новинами. Про потенційну заміну Циганкова поки не думаю. Знову ж таки, наразі більше сконцентрований на теперішньому.

– Чи має Динамо перед вами якісь фінансові заборгованості?

– Ні, ніяких фінансових заборгованостей «Динамо» переді мною не має. У цьому плані у мене із клубом ніколи не було проблем.