«Трансфер Забарного в «Борнмут» виглядає шалено»: аналітик пояснив аномальність трансферу гравця «Динамо» до АПЛ

Футбол України 2 Лютого, 15:19 773
«Трансфер Забарного в «Борнмут» виглядає шалено»: аналітик пояснив аномальність трансферу гравця «Динамо» до АПЛ | 19-27
Трансфер Іллі Забарного з «Динамо» до «Борнмута» є, певною мірою, аномальним. Так вважає Омар Чаундхурі із Twenty First Group – однією з провідних компаній у сфері спортивного скаутингу.

Ілля Забарний, як вважає експерт, до своїх 20 років вже має дуже солідне резюме, але підписав його один із аутсайдерів АПЛ.

«Його підписав клуб, який на основі поточних коефіцієнтів з ймовірністю приблизно 70% вилетить до Чемпіоншипу відразу після закінчення цього сезону. Все разом – виглядає трохи шалено».

На думку аналітика, велику роль у даному трансфері відіграла особливість АПЛ, де навіть найпосередніший клуб може дозволити собі купувати найкращих гравців Європи та світу.

“Трансфер Іллі – неймовірне відображення позиції ліги сьогодні. Команда, яка за крок від вильоту, може дозволити собі трансфер гравця солідного рівня, незважаючи на вартість. Цей перехід найкраще ілюструє фінансову та спортивну домінацію АПЛ», – наводить слова експерта «ТаТоТаке».