Незабаром до України. Ярмоленко і Ребров можуть достроково залишити «Аль-Айн»

Динамо Київ 2 Лютого, 18:49 809
Незабаром до України. Ярмоленко і Ребров можуть достроково залишити «Аль-Айн»
Журналіст Михайло Співаковський розповів про потенційний камбек Андрія Ярмоленка в «Динамо».

«Всім відомо, що великі трансфери полюбляють тишу. Тиша навколо можливого повернення екскапітана «Динамо» - надзвичайно гучна. Максимум чуток на тлі мінімуму точної інформації від джерел. Що знаємо ми?

Андрій дав принципову згоду на повернення в Динамо.

Терміни повернення Ярмоленка можуть не співпадати з термінами повернення Реброва. Хоча, дехто вважає, що саме так і має бути.

Ярмоленко, як, до речі, і Сергій Ребров зараз ведуть переговори щодо дострокового розірвання контрактів з «Аль-Айном». Шанси Ярмоленка повернутися в Україну вже зараз - вищі, ніж у Реброва.

Безумовно, «Динамо» потрібно буде виплатити компенсацію «Аль-Айну», якщо перехід відбудеться взимку. Клуб ОАЕ таким чином полегшить свій кошторис, адже Ярмоленко обходиться команді в копієчку. У випадку, якщо клуби не домовляться - трансфер відбудеться влітку. Але шанси на цей перехід прямо зараз - більше 50%.

Повернення Ярмоленка - це знакова подія, яку можна порівняти з поверненням Шевченка. Тільки Ярмоленко повертається в Україну, у свій рідний клуб під час військових дій. Також це ще й конкретна можливість вирішити питання правого вінгера та знайти заміну Віктору Циганкову. Заміну, якій не знадобиться час на адаптацію в клубі».