Ротань: «Забарний і Мудрик – потенційні учасники молодіжного Євро»

Футбол України 4 Лютого, 12:37 139
Ротань: «Забарний і Мудрик – потенційні учасники молодіжного Євро»
Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань відповів на питання про те, чи зіграють вінгер “Челсі” Михайло Мудрик і захисник “Борнмута” Ілля Забарний за Україну U-21 на Євро-2023.

– Ілля Забарний, Михайло Мудрик – це теж потенційні учасники молодіжного Євро?

– Станом на сьогодні – так. Я дійсно був би дуже задоволений, якщо національна збірна відпустить цих гравців. Зараз у нас з президентом УАФ є розмова, що цих футболістів відпустять.

Але ж ви знаєте ситуацію з головним тренером, тому коли його оголосять, тоді вже буде зрозуміло – поїдуть ці хлопці чи ні”, - сказав Ротань.

Молодіжне Євро-2023 відбудеться з 21 червня по 8 липня. “Синьо-жовті” стартують на ньому у групі B, де зустрінуться з Іспанією, Румунією та Хорватією.

У основної збірної України після поточного сезону заплановані два офіційні поєдинки відбору на Євро-2024: проти Північної Македонії в гостях 16 червня та проти Мальти вдома 19 червня.

Відзначимо, що Мудрик зіграв за збірну України U-21 16 матчів, а Забарний провів два поєдинки. Михайло востаннє грав за молодіжку в листопаді 2021-го року, а Ілля у вересні 2020-го року.