«Я не наївний»: Дайч поставив завдання Миколенку і Ко після перемоги над «Арсеналом»

Світовий футбол 5 Лютого, 11:35 397
«Я не наївний»: Дайч поставив завдання Миколенку і Ко після перемоги над «Арсеналом»
Головний тренер «ірисок» Шон Дайч підбив підсумок перемоги над «Арсеналом» (1:0) у 22 турі АПЛ. Це був його дебют.
«Все залежить від гравців, вони є для мене центром уваги. Цього тижня вони зробили багато. Мінімальна вимога – докласти максимум зусиль, ми це й побачили сьогодні. Гравці були у дуже неприємному становищі. Вірю, що ми можемо покращити свою гру.

Це дає нам платформу для руху вперед. Цього тижня ми працювали багато. Хочу, щоб футболісти зрозуміли основи моєї гри. Мені подобаються ці перемоги з рахунком 1:0. Чесність гравців цього тижня була для нас неоціненною. Повинна бути база, з якої можна працювати. Наш план – перестати пропускати й забивати у ворота суперників.

Ми намагалися вмістити п'ять тижнів передсезонної підготовки в один. Дали гравцям багато інформації, вони її прийняли. Це відправна точка. Звісно, я поїду додому, думаючи про чудовий старт, але я не наївний. Ми повинні продовжувати працювати та вдосконалюватися», – цитує Дайча BBC.

Варто зауважити, що колишній керманич Бернлі став другим тренером в історії АПЛ, який здолав лідера у своєму дебютному матчі. Евертон завдяки тріумфу піднявся на 18 місце.