Експрес-аналіз матчу «Динамо» - «Вайле»

Динамо Київ 5 Лютого, 12:41 613
Експрес-аналіз матчу «Динамо» - «Вайле» | 19-27
Київське «Динамо» перемогло «Вайле» (2:0). Блогер Михайло Смоловий оцінив дії «біло-синіх» в цьому контрольному матчі.

Стисло після першого тайму:

⁃ нещодавно казав, що Тимчик інколи лякає на обох кінцях поля, але і в Караваєва в першому таймі забагато простих помилок для його рівня досвіду; Кенді офф, Кравченко офф, тож далі лише молитви

⁃ сподіваюсь, що тепер розумієте про яку взаємодію в трійках на фланзі говорив, дві ротації (фулбека на позицію ЦП, та ЦП в широку позицію), катбек-подача Дубінчака від лицьової та гол; такі розіграші повинні стати нормою замість постійних закидань, зверніть увагу і на позицію Волошина (в зоні завершення, де і має бути, урок Кабаєву)

⁃ тренд все ж дійсно є, Динамо знову не намагалося довго м’яч розігрувати, «швидких рішень» було досить багато, закидання за спини стають чимось буденним

⁃ звідси і проблема, бо в матчі з умовним Рухом чи ФК Львів кияни матимуть зовсім інші ігрові умови; проте дуже схоже на те, що до повернення Буяльського про награвання чогось мова не йде, бо і сенсу в цьому немає

⁃ хотілося би більше бачити з м’ячем Царенка та Волошина, але очевидно, що пріоритети зараз інші

⁃ Супряга реально не виглядає важким попри велику паузу, багато рухався, створюючи тиск разом з Царенком, тож кондиції цілком пристойні на початок лютого

Стисло після другого тайму:

⁃ у Кабаєва є ривок Вівчаренка, щоб скинути м’яч, але він розвертається і фігачить по горобцям; розумію бажання комусь та щось довести, але пас Кості в цій ситуації міг принести більше користі команді, тому це про принципи, які було недоотримано раніше

⁃ проходить 5-7 хвилин і Супряга скидає йому в дотик, але Кабаєв не йде в штрафний майданчик, а знову ховається десь біля кутового прапорця, наче здатен звідти подачу виконати якісну (ще за мить не влучив навіть у порожні ворота з метру, епізод з офсайдом)

⁃ найпарадоксальніше, що на старті другого тайму команда трохи більше грала з м’ячем, хоча склад до цього не спонукав

⁃ брак інтелекту на полі заколисував, матч підходив до завершення, але Кабаєв попрацював м’язами, раз головою не виходить, поборовся та зберіг м’яч

⁃ це вже не перший такий гол Яцика за Динамо, і точно не останній; хто знає, можливо дальні удари та лонгболи із власної половини стануть основою нового плейбуку киян, як поки бачимо, то вихованці динамівської академії чудово готові саме до таких засобів ведення гри

⁃ подобається відсутність вимушених «не профільних» на позиціях гравців, як це колись бувало у Хацкєвіча, хоч і виходять діти, але не умовний Андрієвський грає десь на фланзі захисником

⁃ загалом підсумок той самий, можемо оцінювати лише якості окремих гравців, досі ще не вірю аж на таке відверте спрощення ігрового процесу до рівня 5-16-ї команди УПЛ на постійній основі