Світовий футбол 5 Лютого, 15:56 448
«Наполі» розгромив «Спецію» за 26 хвилин – Осімхен увійшов до історії клубу, Кварацхелія став в один ряд з Мессі й Неймаром  | 19-27
В рамках програми дня в 21-му турі Серії А заплановано кілька матчів.

Чемпіонат Італії 2022/23, 21-й тур

Спеція – Наполі – 0:3

Голи: Кварацхелія, 47 (пен), Осімхен, 69, 73

У першому таймі господарі відзахищались блискуче, однак в другому ті ж захисники влаштували цирк. Вже за хвилину по перерві Реца привіз пенальті за гру рукою (його реалізував Хвіча), а на 69-й Ампаду замість виносу виконав «свічку» над штрафним – поки м'яч падав, Осімхен виграв єдиноборство й пробив головою у ворота. 0:2!

Ще за 4 хвилини Кальдара віддав невдалий пас назад, що вилилось у вихід Хвічі й Осімхена 2-в-1 – Віктор забив у порожні. 0:3! Фінальний свисток зафіксував розгромну перемогу партенопейців.

Осімхен став лише 4-м гравцем в історії Наполі, який забив принаймні 16 голів у перших 21 іграх Серії А, після Луїса Вінісіо (1955/56), Едінсона Кавані (2012/13) і Гонсало Ігуаїна (2015/16). Кварацхелія ж увійшов у п'ятірку футболістів в топ-5 ліг, яким вдалося зробити 10+10 у поточному сезоні – грузин увійшов до компанії Мессі, Неймара, Коло Муані й Гнабрі.