Дебют Гусєва-молодшого та гол Лонвейка: «Динамо» мінімально переграло «Шкендію»

Динамо Київ 6 Лютого, 17:54 8361
Дебют Гусєва-молодшого та гол Лонвейка: «Динамо» мінімально переграло «Шкендію» | 19-27
«Біло-сині» мінімально здолали «Шкендію», завдяки класному удару Джастіна Лонвейка.

В першому таймі можна виділити хорошу гру у відборі у киян на старті поєдинку і стандарт з ударом Гармаша. Решта - боротьба, порушення, жовті картки.

Постійний тиск Пономаренка на голкіпера дав результат: Захов помилився при передачі і м'яч отримав Гармаш, який віддав на Лонвейка і Джастін без проблем розібрався з воротарем суперника, вивівши киян вперед.

Другий тайм теж вийшов напруженим в плані боротьби та непоступності, але гострих моментів біля воріт не подарував. Із важливого - дебют Олексія Гусєва за основу «Динамо». На 74-ій хвилині він замінив Дубінчака. При цьому, на лівий фланг захисту перейшов Малиш.

Під завісу першого тайму «Шкендія» вирвалася в контратаку, але небезпечний удар на себе прийняв один із захисників, заблокувавши його.

«Динамо» - «Шкендія»: 1:0

• Голи: Лонвейк, 45.

Попередження: Дубінчак, 11, Андрієвський, 18, Сидорчук, 60 — Цинарі, 42

Склад «Динамо» на перший тайм: Нещерет, Дубінчак, Боль, Дячук, Караваєв, Андрієвський, Лонвейк, Гармаш, Пашко, Кабаєв, Пономаренко.

Склад «Динамо» на другий тайм: Нещерет, Малиш, Бурда, Попов, Дубінчак, Сидорчук, Василець, Царенко, Волошин, Беніто, Горбач.

«Шкендія»: Захов, Бейтулай, Цинарі, Тотре, Хасані, Максимов, Шала, Р. Рамадані, Діта, Велія, Мілєв

Запасні: Талевскі, Рамані, Цаке, Цуцулі, Елезі, Авдулі, Мураті, Муєзинович, Якупі, Кака, Хамза, Нухія, Ф.Рамадані