Кому шукають клуб, коли приїде нападник, та чому почали награвати 17-річних - актуальні трансферні чутки в «Динамо»

Динамо Київ 7 Лютого, 10:17 1292
Кому шукають клуб, коли приїде нападник, та чому почали награвати 17-річних - актуальні трансферні чутки в «Динамо»
Свіжі інсайди про стан справ у київському «Динамо».

Телеграм-канал «Динамо Київ Inside» прокоментував чутки навколо київського клубу, які з'являлися у ЗМІ.

1. Ярмоленко у «Динамо». Ми повідомляли про це ще рік тому. Відповідь проста - поки немає. Контрактні зобов'язання в ОАЕ. Крапка.

2. Андрієвський та Супряга в «Поліссі». Неправда. У разі відсутності більш-менш нормальної пропозиції, Андрієвський так і залишається до кінця сезону «вічним ротаційним». Побажання Луческу, перестрахувальне. Супряга точно до літа в Києві. Далі – пошукова робота його агентів.

3. Гармашу активно підшукують варіанти за второваним уже маршрутом Кіпр/Греція/Туреччина. Вчорашнє лихо в Південній Туреччині вносить корективи.

4. Нападник? Він буде. Днями. Зрілий. Прізвище вам ні про що не скаже, підставляти переговорників не станемо.

5. Тенденція. Румун зробив різкий крок щодо активного залучення 17-18 річних із післязавтрашнього покоління (на тлі розчарування у завтрашньому, яке колесить із «основою» вже рік). Горбач, Пономаренко, Дячук тощо. У найближчих матчах залучення U19 розшириться. Води в колодязі немає, підвіз її відмінили - значить копаємо ще глибше. Так собі тактика, але через брак кращої.

6. І головне. За умовчанням прийнято узгоджене рішення - якщо вже сезон провалено - знову починаємо будівництво чогось нового та свіжого. У повітрі лише зависає одне питання – а архітектор точно для такого завдання підходить?