Підтримаємо збірну України на Уемблі!

Збірна України 7 Лютого, 18:37 349
Підтримаємо збірну України на Уемблі!
26 березня Україна зіграє в Лондоні зі збірної Англії.

Збірна України в рамках відбора до Євро-2024 26 березня 2023 року стартує виїзним поединком з родоначальниками футболу, який стане для нашої дружини справжнім екзаменом. Легендарний 90-тисячний “Уемблі” та в суперниках один з фаворітов групи С. Нашій збірній в цьому матчі дуже потрібна підтримка 12-го гравця! Закликаємо всіх фанів збірної України, у кого є можливість та бажання, підтримати національну команду в цьому дуже важливому поединку.

Ми вже починаємо оформлювати українським фанам британські візи. Зазначимо, що термін оформлення візи складає до 8 тижнів, тож подбати про це варто заздалегідь. Подача на британську візу в Україні, на жаль, наразі неможлива, тож подаємо фанів в більшості країн Європи (Молдова, Польша, Туреччина, Румунія, Угорщина, Словаччина, Чехія, Німеччина, Бельгія, Франція, Італія, Іспанія, Португалія, країни Балтії, Грузія, Азербайджан тощо). Вартість оформлення 6-місячної британської мультівізи - 390 євро (включено візовий та сервісний збори). Також після отриманні візи українці мають можливість подаватися на 3-річну посвідку на проживання у Великобританії (така можливість існує на данний час, оформлюємо цю послугу додатково).

І, звісно, допомагаємо з придбанням квитків на матч (вартість від 75 фунтів стерлінгів), по запиту бронюємо готелі та авіаперельоти, замовляємо трансфери та організовуємо екскурсійну програму по Лондону та Великобританії.

Довідки та запис на подачу: +380503429223 (Telegram, WhatsApp, Viber), [email protected] - Максим Розенко