Наставник «Марселя» перелічив фактори, які ускладнюють адаптацію Маліновського

Світовий футбол 8 Лютого, 12:11 215
Наставник «Марселя» перелічив фактори, які ускладнюють адаптацію Маліновського
Головний тренер «Марселя» Ігор Тудор перед матчем Кубка Франції з ПСЖ висловився про новачків команди. Зокрема – Руслана Маліновського.
«У чемпіонаті Франції темп вищий, ніж в Італії, навіть якщо Маліновський прийшов із Аталанти, яка грає у схожий футбол. Тут є типи гравців та стилі гри, які вимагають більшого ритму. Він фізично сильний, у нього правильний менталітет для такої гри. Руслан не мав достатньо часу, щоб адаптуватися до темпу. Він може грати праворуч, ліворуч та перед захистом.

Вітінья проти Ніцци провів непогану гру. Виконав кілька хороших дій. Як я сказав після матчу, це новий вид футболу, новий чемпіонат – все по-іншому. Йому доведеться звикнути до цього. Це займе деякий час. Вітінья зможе покращити свої показники, і ми розраховуємо на нього до кінця сезону. Чи вийде він в основі проти ПСЖ, я сказати вам не можу.

Про Унахі можу сказати лише хороше. Він може грати як попереду, так і трохи нижче. Як і всім гравцям, йому потрібна адаптація, особливо до ритму. Це найважливіше і потребує найбільше часу для інтеграції», – наводить слова Тудора lephoceen.