Форвард «Шахтаря» надавав по морді рашисту в Туреччині. Стали відомі деталі

Футбол України 8 Лютого, 18:18 497
Форвард «Шахтаря» надавав по морді рашисту в Туреччині. Стали відомі деталі
Форвард донецького футбольного клубу «Шахтар» Данило Сікан на прикладі показав, що буде з рашистами.

Наразі «гірники» проводять навчально-тренувальні збори в Анталії (Туреччина). Туреччина славиться своїми курортами, тому не дивно, що до готелю, де розташувалися гравці української команди, заселили росіян, які приїхали відпочити.

Якщо Туреччина відома своїми курортами, то росіяни відомі не найвищим IQ. На жаль, усунути їх від адекватного та культурного світу не завжди виходить, і 21-річному нападникові «Шахтаря» Данилу Сікану довелося зустрітися та показати справжнє місце рашистів.

«ВЗБІРНА» повідомляє, що Сікан надавав по морді росіянину:

«У готелі Шахтаря оселилися росіяни. Увечері група із них напилася, потрапив у коридорі на нашого Даню і, побачивши форму українського «Шахтаря», спеціально спровокував пацана п'яними вигуками «Слава росії».

Кульмінація сталася миттєво. Сікан, не думаючи про наслідки, ударом кулаком в обличчя вирубує провокатора одним рухом руки. Далі черепно-мозкова травма та травмпункт. Коли тіло отямилося, то навіть не зміг впізнати свого кривдника.

В історії можуть бути неточності, адже свідків не було, але в тому, що суть достовірна – не вагайтеся. Ситуацію швидко зам'яли, бо «Шахтар» – клуб, який дбає про свою бездоганну репутацію».

Джерело додає, що свідків ситуації не було, проте інформація є достовірною. Цікавим є той факт, що сам Сікан уже лайкнув відповідний пост в Instagram-акаунті джерела.