У Туреччині під завалами знайшли футболку гравця збірної Румунії

Світовий футбол 10 Лютого, 21:46 274
У Туреччині під завалами знайшли футболку гравця збірної Румунії
Александру Максім не постраждав завдяки тому, що влаштував собі міні-відпустку.

Футболку з ім'ям румунського футболіста Александру Максіма було знайдено під завалами в Туреччині, але сам гравець дивом уникнув катастрофи.

Румун виступає за «Газіантеп», що базується в одному з міст, зруйнованих землетрусом, але на момент трагедії Максім був не вдома. У вільний від матчів час Александру вирішив поїхати до Німеччини, влаштувавши собі міні-відпустку.

«Я в Німеччині, все гаразд. Я дізнався, коли прокинувся... У мене був вихідний після матчу, який я зіграв. Більшість гравців знаходяться за межами міста, але ми підтримуємо зв'язок із тими, хто там. Я ще багато чого не знаю, прокинувся в легкому шоці, мав два мільйони повідомлень на телефоні. Я не знав, що відбувається. Наскільки я розумію, у клубі все гаразд, але в іншому я багато не знаю», - сказав Максім.

32-річний Александру Максім виступає за «Газіантеп» з літа 2020 року. До цього грав у Німеччині за «Штутгарт» та «Майнц», а також в Іспанії - за дубль «Еспаньола». В активі Максіма 57 матчів та 7 забитих м'ячів у футболці національної збірної Румунії.