Динамо Київ 12 Лютого, 16:29 530
«Динамо» – «Політехніка» – 2:0 – відео голів і огляд чергової перемоги киян на зборах | 19-27
Команда Мірчі Луческу переграла румунську Політехніку.

Товариський матч

Динамо Київ (Україна) – Політехніка (Румунія) – 2:0
  • Голи: Волошин, 32, Царенко, 65

Перемога над одним із лідерів другого дивізіону Румунії стала для Динамо вже п'ятою поспіль на турецьких зборах. «Біло-сині» вийшли на гру практично молодіжним складом, який і зробив результат.

Спершу Назар Волошин після пасу Дубінчака поклав м'яч у дальній кут. Це був єдиний гол до перерви. На 65-й хвилині Антон Царенко подвоїв перевагу киян. Хавбек все зробив сам – підстеріг помилку суперника, обіграв захисника і пробив повз голкіпера.

Після цього на поле вийшли досвідченіші футболісти, але рахунок більше не змінився. 2:0 – перемога команди Луческу. Політехніка мала свої моменти, але жодного з них не використала.