Футболісти «Миная» побили гравців російського «шинника» - джерело

Футбол України 14 Лютого, 09:58 561
Футболісти «Миная» побили гравців російського «шинника» - джерело | 19-27
У понеділок, 13 лютого, у турецькому готелі Royal Seginus сталася масова бійка за участю українських та російських футболістів.

Як повідомляє рашистський Telegram-канал База, увечері декілька гравців «Минаю» підійшли до футболістів із російської команди, щоб з'ясувати, чому вони не протестують проти уряду і не виходять на площі, а у начальника команди вимагали заспівати український гімн. Але діалогу не вийшло. Через деякий час одного із російських футболістів побили у ліфті.

Після цього між спортсменами розпочалася масова бійка. Щоб заспокоїти спортсменів, до готелю довелося викликати поліцейських, проте ні затримувати, ні оформляти документи вони не стали. Усього за підсумками бійки зазнали травм четверо російських футболістів, і тепер неясно, чи зможуть вони грати найближчим часом – їх мають перевірити на переломи.

За словами одного з футболістів «шинника», після бійки один із співробітників штабу української команди попередив їх, що росіянам краще швидше виїхати з готелю. Тому що українці серйозно налаштовані і конфлікт може спалахнути з новою силою.

Українські джерела підтверджують факт бійки в турецькому готелі.

«Деталь про гімн - комікс з агітки. Виглядає як незграбна відповідь на зав'язку історії з Сіканом. За нашою інформацією, ця частина історії - пропагандистська маячня. Однак суть ситуації, в цілому, правдива - бійка була.

Зараз все має бути спокійно через те, що адміністрація готелю зранку планує відправити «шинник» слідом за військовим кораблем», - розповів журналіст Михайло Співаковський у Telegram-каналі «ТаТоТаке».
«При поселенні умова «Миная» перед організаторами була, щоб в готелі не було жодної російської команди. Після землетрусу виникли проблеми з готелями. «шинник» заселили в місце, де був «Минай».

Побутова ситуація призвела до конфлікту. Один з українських футболістів зробив зауваження росіянину, який некоректно поводив себе по відношенню до персоналу готелю. Росіянин був випивший і відверто хамив. Росіянин не став вибачатись і його просто прибив футболіст «Миная».

Потім оркостанець привів одноклубників розбиратись до представників «Миная». І ця розмова знову ж призвела до бійки. Перемога «Миная»! Бійка відбувалась під музику «Допоможе ЗСУ!»

Вранці в готелі на обличчя росіян видно сліди вчорашнього бою.

«Шинник» незабаром виселять з цього готелю! Перемога за Україною! «Минай» в ці хвилини поїхав на тренування! Багато представників «шинника» у медпункті, - повідомляє «Бомбардир».